Anasayfa » Güncel » Jolly Tur Anaokulu Açtı!
Güncel

Jolly Tur Anaokulu Açtı!

Simay KOYUNCU
Simay KOYUNCU
29 Mart 2015

 

Jolly Tur

Jolly Tur

Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar ile kardeşi ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mert Vardar, 4 yıldır üzerinde çalıştıkları Sinan-Tülin Vardar Anaokulu’nun açılışını yaptı.

Anaokulu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda eğitim ve öğretim hayatına başlayacak. Beylerbeyi Küplüce’deki okulda 6 dersliğin yanı sıra uyku odaları ve oyunlar için özel alanlar da bulunuyor. Sinan-Tülin Vardar Anaokulu, Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği’nin (TOGEMDER) “Ana Sınıfsız Okul Kalmasın” projesi kapsamında hayata geçirildi.

Küplüce halkının yoğun ilgi gösterdiği açılışta konuşma yapan İstanbul Valisi Vasip Şahin, “Hayırlı evlatlara ve onları yetiştiren anne-babalara teşekkür ediyorum” dedi. Doğum gününde çocuklarından anlamlı bir hediye alan Jolly Tur Onursal Başkanı Sinan Vardar ise eşinin ve kendisinin böyle bir hayali olduğunu ifade ederek bu hayali gerçekleştirdikleri için çocuklarına teşekkür etti.

Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar,“Yaşamın içinde eğitimin taşıdığı önemin hep farkında olduk. Bu açıdan, Sinan-Tülin Vardar Anaokulu, hem topluma karşı sosyal sorumluluğumuz hem de anne ve babamız için anlamlı bir hediye.” açıklamasında bulundu.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön