Anasayfa » Güncel » JET2 Holdiays ‘den “İzmir” Müjdesi
Güncel

JET2 Holdiays ‘den “İzmir” Müjdesi

Tuğce Yaral Mercan
Tuğce Yaral Mercan
15 Kasım 2018

Londra WTM’de de görülen pozitif gelişmeler JET2 Havayolu’nu da etkiledi. Daha önce Antalya, Bodrum ve Dalaman’a uçan JET2 Holidays, 2019 yılında İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na uçmaya başlayacak.

İngiltere’nin başkenti Londra’da geçtiğimiz hafta düzenlenen WTM Londra Turizm Fuarı‘ndan İzmir’e JET2 müjdesi geldi. JET2 Holidays CEO’su Steve Heapy, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ve Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkan Yardımcısı ve Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK) Mehmet İşler ile yaptığı görüşmeler sonucunda İzmir’e direkt uçuş sayısını arttıracakları bilgisini verdi.

Önce Antalya, Bodrum ve Dalaman, şimdi İzmir

JET2 Havayolları’nın Birmingham, Leeds Bradford, Manchester, Glasgow, Londra Stansted ve Newcastle havaalanlarından İzmir’e uçuşlarının 2019 yılında Mayıs ayında başlayacağını ve Ekim ayı sonuna kadar süreceğini anlatan TÜROFED Başkan Yardımcısı ve ETİK Başkanı Mehmet İşler, şu açıklamalarda bulundu:

“Daha önce Antalya, Bodrum ve Dalaman’a uçan JET2 Havayolları, 2019 yılında İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na uçmaya başlayacak. Londra WTM’de de görülen pozitif gelişmeler JET2 Havayolu’nu da etkiledi. Londra WTM’de bir araya geldiğimiz JET2 Holidays CEO’su Steve Heapy, İzmir’e 2019 yılında daha önce sekiz olarak planlanan haftalık uçuş sayısını arttırarak 10’a çıkaracaklarını müjdeledi. İzmir, üç saatlik sürede 54 ülkeye ulaşabilecek mesafedeki bir şehir. Direkt uçuşlar şehrimiz ve bölgemiz için önemli avantaj sağlayacak. Tüm Türkiye turizmi 2019 yılında rakamlarını yükseltirken elbette İzmir turizmi de bundan payına düşeni alacak. ”

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön