Anasayfa » Seyahat Sektorü » Oteller » İzmir’de Eşsiz Bir Konaklama Deneyimi: Key Hotel
Oteller

İzmir’de Eşsiz Bir Konaklama Deneyimi: Key Hotel

Turizm Global
Turizm Global
26 Kasım 2018

Ege’nin incisi İzmir’de, hizmet kalitesi, teknolojik donanım ve moderniteyi harmanlayarak, misafirlerine eşsiz bir konaklama deneyimi vaat eden Key Hotel,  İzmir’deki eviniz olmaya aday bir seçenek.

Kordonboyu’nda faaliyet gösteren Key Hotel, eski merkez bankası binasının restore edilmesiyle hizmet vermeye başladı. Misafirlerini diğer konaklama seçeneklerinden farklı bir şekilde ağırlayarak ayrıcalığını ortaya koyan Key Hotel’de, 23 standart, 5 superior, 1 executive suite, 1 deluxe suite ve bir de muhteşem bir İzmir Körfezi manzarası sunan grand suite olmak üzere toplamda 31 oda seçeneğiniz bulunuyor.

Kentin ‘en yeni’, ‘en modern’ ve ‘en seçkin’ konsepti olarak öne çıkan otelde, kalifiye çalışanları ile tüm tatiliniz boyunca kalitenin ayrıcalığını yaşama fırsatı bulacaksınız. Avrupa’nın ve Türkiye’nin en lüks ilk 25 otelinden biri olan tesis, aynı zamanda International Property Awards tarafından verilen ‘en iyi iç mekan tasarımına sahip otel’ ödülünün ve haliyle unvanının da sahibi

.

Kişiye özel hizmey anlayışını benimseyen ve misafirlerini bu anlayış doğrultusunda unutulmaz deneyimler yaşatan İzmir’deki eviniz Key Hotel, seyahat ve yorum sitelerinde de kalitesini ortaya koyar nitelikte yorumların sahibi bir otel olarak ilk sıralardaki yerini koruyor.

Key Hotel’de, uluslararası ve bölgesel üzümlerden derlenen ve en kaliteli markaları içinde bulunduran 250 şişelik şarap  kavından istediğinizi seçebilirsiniz. Chef’in leziz ve özel menüsünü yine özel bir şarap ile tatlandırabilirsiniz.

Key Hotel, konaklama deneyiminizi unutulmaz bir hale getirerek, kendinizi evinizde hissedebilmeniz için sizlere özel menüler de hazırlıyor. Dilediğiniz taktirde, istediğiniz yemeği Chef ile birlikte oluşturma şansına sahipsiniz.

Ayrıca Key Lobby Bar’da atıştırmalıkların yanına bir de içeceğinizi alarak gününüzü daha da keyifli hale getirebilirsiniz…

Özel Günlerinizde de Yanınızda…

Elbette tatilinizi en güzel şekilde geçirebilmeniz için tüm detaylara önem veren bu otel, özel günleriniz için planlama, hazırlık ve servis gibi yükünüzü üzerinizden alarak, davetlerden sizlerin ve misafirlerinizin mutlu ayrılması için organizasyonlarınızda da yanınızda…

İdeal bir salon ile bu hizmetleri veren otelde, daha büyük davet ve toplantılar için ise balo salonu hazırlanıyor. Son teknoloji ile hazırlanan salonlarda ses ve ışık sistemleri kullanımınıza hazır.

ETİKETLER :
İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön