Anasayfa » Seyahat Sektorü » Destinasyonlar » İşte En İyi Ekonomi Sınıfı Deneyimi Vaat Eden Havayolları
Destinasyonlar

İşte En İyi Ekonomi Sınıfı Deneyimi Vaat Eden Havayolları

iste-en-iyi-ekonomi-sinifi-deneyimi-vaat-eden-havayollari
Beste Eşerler
Beste Eşerler
26 Ekim 2015

Her ne kadar bir uçuşta en gelişmiş hizmet kalitesini birinci sınıf olarak tabi ettiğimiz ‘business class’ sunuyor olsa da özellikle uzak mesafeli uçuşlarda her zaman bir ‘business class’ bileti alacak durumumuz olmayabilir. Bu yüzden kimi zaman birinci sınıf uçuyor olmak belli bir sınıf mensubu(!) olduğumuzun göstergesi olarak da algılanabilir. Ama artık bunların hiçbir önemi yok! Çünkü, artık ekonomi sınıfı yolcusu olsanız bile uzun mesafeli uçuşlarda, birinci sınıf yolcusu muamelesi görmeniz işten bile değil. İşte, uzun mesafelerde dahi en iyi ekonomi uçuşu vaat eden havayolları…

Evet, belki de Avrupa’dan Amerika’ya ayaklarınızı uzatabileceğiniz bir boşluğa sahip olmayan rahatsız koltuklarda ya da dört kişiyle dip dibe saatlerde sıkışıp kaldığınız bir çok yolculuk yaptınız. Şimdi, bilinçli tüketiciler olarak seçiminizi, ekonomi sınıfı dahi olsa, size en fazlasını vaat eden havayolu şirketinden kullanma zamanı. İşte, daha azını ödeyip daha fazlasına sahip olabileceğiniz birkaç havayolu şirketi…

en-iyi-ekonomi-sinifi-deneyimi_tg

Air New Zealand

5. Air New Zealand

Leziz bir mönü, geniş bir film yelpazesi, rahat bir uyku ve fazlası… Air New Zealand ekonomi sınıfı yolcuları için tüm bunların yanında, uzak mesafeli uçuşlarda bir de 5 çayı aperatifleri sunuyor.

en-iyi-ekonomi-sinifi-deneyimi2_tg

Cathay Pacific

4. Cathay Pacific

Diğer ekonomi sınıflarının arasında en geniş koltuk mesafelerinden birine sahip havayolu şirketinin merkezi, Çin’in Hong Kong kentinde bulunuyor.

en-iyi-ekonomi-sinifi-deneyimi3_tg

Etihad

3. Etihad

Her ne kadar ultra-lüks gamında hizmet veriyor olarak bilinse de Etihad Havayolları, birinci sınıf hizmetini ekonomi uçuşlarında da sürdürmeye kararlı. Hatta bir ekonomi sınıfı yolcusu olarak bile uzun mesafeli uçuşlarınızda size özel olarak hazırlanan sıcak tatlı servisinden bile yararlanmanız mümkün.

en-iyi-ekonomi-sinifi-deneyimi4_tg

EVA Air

2. EVA Air

Tayvan menşeili havayolu şirketi EVA Air, 33 inç genişliğinde koltuk mesafesi ile rahat uçuş seçeneği sunan şirketlerden biri. Aynı zamanda puanlama sitelerinde en yüksek puanlara da sahip olan şirket, müşteri memnuniyetine oldukça fazla önem veriyor.

en-iyi-ekonomi-sinifi-deneyimi5_tg

Japan Airlines

1. Japan Airlines

Eğer 33 inç mesafeden daha iyi bir seçenek bir varsa o da 34 inç mesafedir ki Japan Airlines tam da bu hizmeti ekonomi sınıfı müşterilerine sunuyor. Keyfini sürün!

Henüz seçeneklerimiz tamamlanmadı! Eğer daha fazla öneriyi merak ediyorsanız, yazı dizimizin ikinci bölümünü bekleyin.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön