Anasayfa » Seyahat Sektorü » Havayolları » İşte En İyi Ekonomi Sınıfı Deneyimi Vaat Eden Havayolları – 2
Havayolları

İşte En İyi Ekonomi Sınıfı Deneyimi Vaat Eden Havayolları – 2

iste-en-iyi-ekonomi-sinifi-deneyimi-vaat-eden-havayollari-2
Beste Eşerler
Beste Eşerler
30 Ekim 2015

Sevgili baylar, bayanlar ve sevgili çocuklar… En İyi Ekonomi Sınıf Deneyimi Vaat Eden Havayolları yazı dizimizin ikinci bölümüne hoş geldiniz. Şimdi, kemerlerinizi bağlayın ve istediğiniz bir yere birinci sınıf konforuyla, ekonomi sınıfı fiyatlarıyla yola çıkın. Herhangi bir acil durumda, üst tarafta bulunan yönlendirme butonlarıyla bir sonraki habere geçebilirsiniz. İyi yolculuklar dileriz.

Yazı dizimizin ilk bölümünde ekonomi sınıfı hizmetinde birinci sınıf ayrıcalıklarını arkasında bırakacak beş havayolu şirketini sıralamıştık: şimdi ise sıra son beşte. Notunuzu alın ve bir sonraki uçuşunuz için bunlardan birini seçin.

iste-en-iyi-ekonomi-sinifi-deneyimi-vaat-eden-havayollari-2_tg

Korean Air

5. Korean Air

Kore, misafirperverliğe en çok önem veren ülkelerin başında geliyor ki bunu en çok da yabancı ülkelerden gelen misafirleri için geçerli buluyorlar. Bu kültürünü havayolu şirketlerine de yansıtan ülkenin de havacılık hizmeti bu denli sağlam oluyor. Başka bir açıdan da bu her zaman iyi servis anlamına geliyor demek olmayabilir. Bazen sadece havayolunun sizde uyandırdığı güzel duygular bile iyi servis kategorisinde değerlendirilebiliyor. Kısaca ekonomi sınıfı yolcusu da olsanız renklerinin bile sevimli olduğu bu havayolundan kesinlikle memnun kalacaksınız.

iste-en-iyi-ekonomi-sinifi-deneyimi-vaat-eden-havayollari-2-2_tg

Qantas Air

4. Qantas

Avustralya’nın en büyük havayolu şirketi, her uçuşunda hiç şüphesiz Avustralya kültürü ve hizmetini hiçbir bilet fiyatı ve sınıfı gözetmeksizin tüm yolcularına sunuyor.

iste-en-iyi-ekonomi-sinifi-deneyimi-vaat-eden-havayollari-2-3_tg

Qatar Airways

3. Qatar Airways

Daha çok koltuk mesafesi, daha mutlu yolcular ve işte karşınızda tüm zamanların en büyük, geniş, rahat ekonomi sınıfı koltuklarına sahip Qatar Airways. Bu özelliğiyle havayolu, listedeki tüm rakiplerini geride bırakmayı başarıyor.

iste-en-iyi-ekonomi-sinifi-deneyimi-vaat-eden-havayollari-2-4_tg

Singapore Airlines

2. Singapore Airlines

Çevrimiçi puanlama sitelerinde en yüksek memnuniyet puanlarına sahip şirketin müşterilerine sunduğu birçok ayrıcalık bunu elde etmesini sağlamış. Ekonomi sınıfı uçuşlarında sahip olacağınız self-servis barları, leziz mönüler bunlardan yalnızca ikisi. Ayrıca sıcak battaniye ve gerçekten cömert mönü porsiyonları ile havayolları bu yerini uzun sure koruyacak gibi duruyor.

iste-en-iyi-ekonomi-sinifi-deneyimi-vaat-eden-havayollari-2-5_tg

Thai Airways

1. Thai Airways

Misafirperverliğe her şeyden daha fazla önem veren bir ülkenin daha havayolu, Thai Airways, en iyi birinci sınıf hizmeti veren havayolu olarak seçilmiş. O zaman ekonomi sınıfı hizmetinin de gelebileceği seviyeyi tahmin etmek o kadar da zor değil…

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön