Anasayfa » Güncel » İşte 2015’in En Çok Tercih Edilen Oteli
Güncel

İşte 2015’in En Çok Tercih Edilen Oteli

iste-2015in-en-cok-tercih-edilen-oteli
Sezen Duygu SARIMADEN
Sezen Duygu SARIMADEN
14 Ocak 2016

Fvw tarafından 2015 yılında Alman tatilcilerin Türkiye’de, İspanya’da ve Yunanistan’da en çok tercih ettikleri otellerin yer aldığı Hotelometer listesi açıklandı. Buna göre, The Royal Dragon Hotel Alman turistlerin bir numarası oldu.

Sürekli güncellenen Hotelometer listesinin ilk sırasında yer alan The Royal Dragon Hotel, aileler arasında birinci sırada gelirken, çiftlerin de en çok tercih ettiği üçüncü otel oldu.

2015 yılı verilerine göre ortalamalara bakıldığında, Aydınbey Kings Palace ikinci sırada, Delphin Imperial ise üçüncü sırada yer aldı.

Türkiye Otellerinde Tercihler Nasıl Değişti?

Rezervasyonlar değerlendirilerek belirlenen listede Aralık ayı verilerine göre ise, The Royal Dragon Hotel, listede 3 basamak birden yükseldi ve üçüncü sırada yer aldı.

Aydınbey King Palace zirvedeki yerini korurken, Primasol Hane Family ise ikinci oldu.

Aileler, tercihlerini Aydınbey Kings Palace’tan yana kullanırken, yine Primasol Hane Family ve Royal Dragon diğer tercihler arasında.

Çiftlerin ilk tercihi de ailelerde olduğu gibi Aydınbey Kings Palace’tan yana oldu. Commodore Elite Suites ve Adalya Ocean Evrenseki çiftlerin diğer tercihleri.

Yunanistan ve İspanya’da Durum Ne?

Traveltainment üzerinden yapılan Yunanistan rezervasyonlarında listenin ilk üç sırasında bir değişiklik görülmedi. Sıralama Ikaros Beach Luxury Resort & Spa, Apollonia Beach Resort ve Lyttos Beach şeklinde.

Alman ailelerin Yunanistan’daki tercihleri Apollonia, Lyttos Beach ve Lindos Princess Beach şeklinde olurken, çiftlerin tercihleri ise Ikaros Beach, Kernos Beach ve Agapi Beach’ten yana oldu.

İspanya’da da durum aynı. Ülkedeki otellerin ilk 3’ünde bir değişiklik görülmedi. Sıralama şu şekilde: Lopesan Costa Meloneras, Iberostar Playa Gaviotas ve Iberostar Fuerteventura Palace.

Ailelerin İspanya’daki tercihleri, Sotavento Beach Club, Hipotels Cala Millor Park ve Iberostar Club Cala Barca şeklinde oldu. Çiftler ise, Lopesan Costa Meloneras, Iberostar Playa Gaviotas ve Labranda Bahia de Lobos’u tercih etti.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum
POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER