Anasayfa » Güncel » İstanbul’da Spor ve Doğa ile İçiçe: Kemer Country Hotel
Güncel

İstanbul’da Spor ve Doğa ile İçiçe: Kemer Country Hotel

istanbulda-spor-ve-doga-ile-icice-kemer-country-hotel
Turizm Global
Turizm Global
22 Kasım 2018

Misafirlerini İstanbul’un yeşili ile bir araya getiren Kemer Country Hotel, birçok keyifli aktivitesi ile konaklamaları ayrıcalıklı kılıyor. Şıklığı ve konforunun yanı sıra doğasıyla da öne çıkan bu otelde konaklamak eşsiz bir deneyim.

İstanbul’un yanı başında, şehirden uzaklaşmadan sizleri çok uzaklara götüren Kemer Country Hotel, 7 bin metrekarelik alanda hayatın tüm renklerini bir araya getiriyor. Doğaseverler için mükemmel bir seçenek olan bu otelin dört bir yanında bulunan bahçe ve ormanlık arazilerde yeşilin binbir tonuna şahitlik edebilirsiniz.

Birçok aktivite bulunan otelde her şey eksiksiz olarak düşünülmüş. Otelde uluslararası standartlardaki 18 delikli golf sahası ile İstanbul’un golf merkezi olan Kemer Country Golf Kulübü’nün yanı sıra, Avrupa’nın önde gelen binicilik merkezlerinden biri olan Kemer Country Atlı Spor Kulübü ile sporseverlere seçenekler sunuluyor.

kemer_golf_country_tg

Tesisin uluslararası standartlardaki golf sahası

Etkinlikleri Kaçırmayın…

Ayrıcalıklı sosyal ortamıyla fark yaratan İstanbul’un en özel tesislerinden Kemer Country Hotel’de, dilerseniz, golf ve biniciliğin yanı sıra, Wellness & Fitness Center, basketbol kulübü, havuz ve tenis kulübü gibi sporun her alanına yayılan seçenekleriniz var.

Outdoor Club etkinlikleri kapsamında, doğa ile bütünleşmenin yanı sıra, onunla mücadele etmenin heyecanına varacağınız etkinliklere katılabilirsiniz.

Yemyeşil bir manzarada şefin lezzetli menüsünün tadına varın…

Kaliteden ödün vermeyen hizmetiyle İstanbul’un en seçkin otellerinden biri olan bu tesis, hem doğa ile hem de şehirle iç içe olma imkanı sunuyor. Yeşilin sakinleştirici etkisini tesiste şefin lezzetli menüsünün tadına varırken de hissedeceksiniz. Kemer Country Club Bistro Restaurant, orman ve golf sahasının muhteşem manzarasında günün her saatinde farklı bir lezzet sunuyor.

kemer_country_Tg

Tesisin 35 odasından biri

Doğasıyla ruhunuza, spor seçenekleri ile bedeninize iyi gelecek birçok aktivite bulunan Kemer Country’de büyüklükleri 30 ile 72 metrekare arasında değişen 5 farklı oda tipi ile toplamda 35 odasıyla eksiksiz bir hizmet sunuyor. Yerden tavana kadar döşeli pencerelerden gözünüzü dışarı çevirdiğinizde karşınızda yemyeşil bir doğa manzarası sizleri bekliyor olacak.

Ormanı kucaklayan bu otelde, evinizin rahatlığını asla aramayacaksınız.  Yorgunluğunuzu burada bırakarak şehir hayatına daha huzurlu döneceksiniz.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön