Anasayfa » Güncel » İstanbul Marriott Hotel Şişli Lobisinde Pedal Çevirip Fidan Bağışı Yapabilirsiniz
Güncel

İstanbul Marriott Hotel Şişli Lobisinde Pedal Çevirip Fidan Bağışı Yapabilirsiniz

Ceyda Arınç
Ceyda Arınç
14 Nisan 2016

“Dünya Çevre ve Farkındalık Ayı” olarak kabul edilen Nisan ayında, Marriott International tarafından düzenlenen “One For The Future” sosyal sorumluluk kampanyasının Türkiye elçisi, İstanbul Marriott Hotel Şişli.

Nisan ayı boyunca “Bike & Blend” etkinliği ile misafirler hem eğlenecek, hem de anlamlı bir kampayaya katılarak, fidan bağışı yapacaklar.

1460551091_Bir_Ag__ac___Daha___I__stanbul_Marriott_S__is__li

Etkinliğin işleyişi şu şekilde; katılımcılar, İstanbul Marriott Hotel Şişli’nin lobisinde kalacak olan bisiklete binerek pedal çevirecekler ve bisiklete yerleştirilen özel bir aparatlama sistemiyle tekerlek üzerindeki karıştırıcıyı kullanarak diledikleri meyvelerle kendi smoothie’lerini ücretsiz olarak kendileri hazırlayabilecekler.

1460551088_Bike___Blend___Marriott_S__is__li

Ardından hazırladığı içeceğin fotoğrafını veya videosunu çekerek İstanbul Marriott Hotel Şişli’nin Facebook sayfasında paylaşan her bir kişi adına, Marriott International Hindistan’daki ormanların geri kazandırılması için bir fidan bağışlayacak. Paylaşımlar #oneforthefuture etiketiyle yapılacak.

Çevre duyarlılığını artırmak ve turizm sektörü açısından da örnek gösterilecek olan kampanyanın özendirici olmasını da umuyorlar.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön