Anasayfa » Güncel » INFLOW Travel Summit İle Ünlü Seyahat Bloggerlarını İstanbul’da Yakından Görün
Güncel

INFLOW Travel Summit İle Ünlü Seyahat Bloggerlarını İstanbul’da Yakından Görün

Ceyda Arınç
Ceyda Arınç
10 Eylül 2016

Tüm büyüleyici özellikleri ile gelip göreni büyüleyen, tarihten, mutfağa, mimariden, hızlı günlük temposuna kadar mutlaka kendine en az bir özelliğiyle aşık eden İstanbul’da turizmin nabzını tutacak ve seyahat anlayışına yeni bir boyut atacak bir zirve gerçekleşiyor: INFLOW Travel Summit 2016. 

Dünyanın en iyi seyahat bloggerları, içerik yaratıcıları, bloggerlar ve sosyal medya fenomenleri, Kasım 24-25 tarihleri arasında, İstanbul Swissôtel Bosphorus’talar.

INFLOW, İngilizce “Influencer of the World” ün kısaltılmış hali olup, dünyada etki eden isimleri bir araya getiren bir platform manasına geliyor. Günümüz seyahat dünyasında, öncülük edip, etki eden 20 ismi,  20 farklı ülkeden bir araya getiren bir etkinlik.

 

1473153522_6

Tüm dünyada seyahat akımlarının hızla değişirken, bu değişimde rol oynayan, ona yön veren ve tempoyu değiştiren ilgili herkes bu zirvede buluşuyorlar. Türk Havayolları ve TAV ana sponsorluğunda, Kültür ve Turizm Bakanlığı ve TÜRSAB’ın desteğiyle gerçekleştirilecek etkinlik kapsamında, katılımcılar panellerin yanı sıra B2I (Business-to-Influencer) toplantılarına katılarak, dijital platformun öncüleri, sektör profesyonelleri ve marka temsilcileriyle görüşme imkanına sahip olacaklar.

 

1473153526_3

 

INFLOW Travel Summit 2016’da, Türkiye’den ve dünyanın farklı ülkelerinden seyahat dünyasına yön veren isimler arasında en dikkat çekici olanlarından biri; dünyanın farklı ülkelerinde eşi Nataly Zakharova Osmann’ın elini tuttuğu ‘Follow Me To’ konseptli fotoğraflarla ünlenen Murad Osmann. Türkiyeden ise, renkli bir isim zirveyi renkledirmeye hazırlanıyor: gezi-kültür programlarıyla yakından tanıdığımız perküsyon sanatçısı Ayhan Sicimoğlu.

 

1473153567_2

Dijital medya ve dijital dünya ile değişen seyahat anlayışının etkileşimli yörüngesinin gözleneceği zirvede, İstanbul’un başrol oynaması müthiş kıvanç verici. Zirve de şüphesiz bireysel deneyimler ve hikayelerle bezeli anekdotlar ile bir o kadar coşkulu geçecek.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön