Anasayfa » Girisimler » INFLOW Summits’e Uluslararası Ödül
Girisimler

INFLOW Summits’e Uluslararası Ödül

Tuğce Yaral Mercan
Tuğce Yaral Mercan
5 Aralık 2017

Tüm dünyada milyonlarca kişinin seyahat tercihine yön veren seyahat bloggerları, içerik yaratıcıları ve sosyal medya fenomenlerini Türkiye’de markalar ile bir araya getiren INFLOW Summits, Skalite’17 ödüllerinde Türkiye’yi Tanıtıcı Etkinlikler Kategorisi’nde Birincilik Ödülü aldı.

Seyahat ve turizm sektörünün tüm branşlarını çatısı altında toplayan tek uluslararası organizasyon ve 85 yıllık geçmişiyle dünyanın en köklü sivil toplum örgütlerinden biri olan Skal International‘ın her yıl düzenlediği SKALITETurizmde Kalite” ödülleri geçtiğimiz gün sahiplerini buldu.

Yapılan canlı oylama sonucu kurulduğu yıl olan 2016’dan bu yana markaları influencer’lar ile bir araya getiren uluslararası ölçekte zirveler düzenleyen INFLOW Summits rakiplerini geride bırakarak Türkiye’yi Tanıtıcı Etkinlikler kategorisinde birinci oldu.

inflow summits ile ilgili görsel sonucu

Fenomenler bir kez daha İstanbul’a geliyor

Fotoğraf, video ve yazılarıyla tüm dünyada milyonlarca kişinin tercihlerine yön veren içerik yaratıcıları, sosyal medya fenomenleri 15 – 24 Aralık 2017 tarihlerinde İstanbul’da The Ritz Carlton’da gerçekleştirilecek INFLOW Global Summit’de bir araya gelecek.

Seyahat, lüks, moda, gastronomi, anne-çocuk temalarıyla paylaşımlarda bulunan sosyal medya fenomenleri; etkinlik süresince birçok farklı alt etkinliklerle sektörün lider isimleriyle birebir görüşmeler yapacak.

inflow summits ile ilgili görsel sonucu

 Ülke tanıtımına önemli destek sağlayacak

Türkiye’den dünyaya ihraç edilecek bir etkinlik olan INFLOW Global Summit’de panellerin yanı sıra B2I (Business-to-Influencer) toplantılarıyla dijital platformun öncüleri, sektör profesyonelleri ve marka temsilcileri ile görüşme fırsatı bulacak.

Program kapsamında dünyaca ünlü fenomenler Kapadokya’yı da ziyaret edecek. Dijitalleşmenin hayatın her alanına entegre olduğu günümüz dünyasında, etkinliğe katılacak olan influencerlar, ülke tanıtımına önemli bir destek sağlayacak.

inflow summits ile ilgili görsel sonucu

200 Influencer geliyor

INFLOW Global Summit, 28 farklı ülkeden 100 yabancı Influencer’ı ağırlayacak. Ayrıca yerli ve yabancı marka profesyonelleri de etkinliğe katılacak. Etkinliğe Türkiye’den de  100 Influencer katılacak ve markalarla bir araya gelme fırsatı yakalayacak.

Etkinliğe katılacak Influencerlar arasında Suzanne Bruch (wonderful_places), Jack Morris (Doyoutravel), Johnny Ward (onestep4ward) Lauren Bullen(gypselust), Enzy Leovarisa (enzystoria) Jessica Agnesia (jcsmila), Cristina Musacchio (cristinamusacchio), Samantha (lesssamantha), İdil Yazar (idilyazar), Ahmet Erdem (ahmet.erdem), Ceylan Çapa (ceylancapa) ve Rachel Araz (rachelaraz) yer alıyor.

Inflow Travel Summit Nisan 2017’de düzenlenmişti

Nisan 2017’de Antalya’da düzenlenen Inflow Travel Summit etkinliğine 200’den fazla influencer, 340’tan fazla marka katıldı. Bu etkinlikte 9 panel ve 2 keynote gerçekleştirildi. Etkinlik kapsamında 58 bin 471 paylaşım yapılırken sosyal medyada 9,8 milyon adet etkileşim sağlandı.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön