Anasayfa » Güncel » ICVB’nin Toplantı Rehberi’nin Yeni Sayısı Çıktı
Güncel

ICVB’nin Toplantı Rehberi’nin Yeni Sayısı Çıktı

ICVB'nin Toplantı Rehberi'nin Yeni Sayısı Çıktı
Turizm Global
Turizm Global
5 Mart 2015

İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu – ICVB’nin Toplantı Profesyonelleri Rehberinin 2015 sayısı, yenilenen tasarımı ve zenginleşen içeriğiyle yayınlandı.

İstanbul’un uluslararası toplantı ve kongre pazarındaki iş potansiyelini artırmak için çalışmalarda bulunan İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu-ICVB, her yıl yayınladığı İstanbul Meeting Planner’s Guide (Toplantı Profesyonelleri Rehberi ), ile Kongre turizminde karar vericilere ışık tutuyor.

İstanbul Meeting Planner’s Guide (Toplantı Profesyonelleri Rehberi), İstanbul’un kongre ve toplantı sektörünü, uluslararası planlayıcılarla buluşturmayı hedefliyor. Yenilenen tasarımı ve zenginleşen içeriğiyle 200 sayfa ve İngilizce olarak hazırlanan Rehber, İstanbul’un tanıtımına ve toplantı kapasitesini arttırmaya yönelik bilgileri içeriyor ve sektörde karar vericilerin olduğu geniş bir okuyucu kitlesine ulaşıyor.

Yıllık olarak yayınlanan rehberde İstanbul hakkında detaylı bilgiler, Toplantı ve kongre merkezleri, ICVB üyesi Oteller, ICVB üyesi Seyahat Acentaları, Etkinlik Mekanlarının ve servis sağlayıcılarının tanıtımları, Yeme-içme, Alışveriş Bölümü, ve Türkiye, İstanbul hakkında gerekli bilgiler, Ulaşım bilgileri, Sosyal Programlar konu başlıkları yer alıyor.

İstanbul Meeting Planner’s Guide (Toplantı Profesyonelleri Rehberi) uluslararası dernek ve birlik yöneticilerine, toplantı ve incentive planlayıcılarına ve kongre acentalarına uluslararası toplantı düzenleme potansiyeli olan şirket yöneticileri ve/veya toplantı organizasyon yetkililerine, medya temsilcilerine, uluslararası kongre ve toplantı turizminde belirleyici konumdaki tüm kurum ve kuruluş yöneticilerine ulaştırılıyor.

ETİKETLER :
İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön