Anasayfa » Seyahat Sektorü » Destinasyonlar » İçinizdeki Gezgini Ateşleyecek Seyahat Temalı 4 Film
Destinasyonlar

İçinizdeki Gezgini Ateşleyecek Seyahat Temalı 4 Film

icinizdeki-gezgini-atesleyecek-seyahat-temali-4-film
Beste Eşerler
Beste Eşerler
23 Aralık 2015

Acaba bir film gerçekten de bir insanın hayatını sonsuza kadar değiştirebilir mi? Yani, ‘bir kitap okudum hayatım değişti’den sonra bir film izledim ve her şeyi geride bıraktım diyebilir miyiz? Aslında… Belki de evet. Önemli olan tek şey sadece içinde sizden bir şey barındıran ve gerçekten de etkilenebileceğiniz bir yapım ve tabi ki de içinizde birazcık da seyahat güdüsü bulunması… İşte, sizin için içinizdeki canavarı ateşleyecek, tüm zamanların en iyisi seyahat temalı 4 filmi bir araya getirdik.

İster romantik ister macera tutkunu olun… İyi bir film gerçekten de içinde barındırdıklarıyla insanı olduğu kişiden daha farklı yapacak özelliklere sahip olan yegane değiştiricilerden biridir. Şimdi de içinizdeki maceracı seyahat canavarını dışarı çıkarma zamanıysa, işte size yardımcı olacak birkaç unutulmaz yapım. Patlamış mısırlarınız hazırsa, başlıyoruz!

icinizdeki-gezgini-atesleyecek-seyahat-temali-4-film

Ye Dua Et Sev

Eat, Pray And Love (Ye Dua Et Sev)

Severiz ya da sevmeyiz, Julia Roberts bu filmde gerçekten de iyi iş çıkarmış. Her filmde iyi olan oyuncunun bu filme özel olarak hazırlandığı da bildiğimiz bir gerçek. Üstelik kendi de seyahat tutkunu olan Roberts, bu tutkusunu ekrana en iyi şekilde yansıtmış. Tüm zamanların en etkileyici seyahat temalı yapımlarından biri olan Ye Dua Et Sev, her şeyi geride bırakarak ne kadar uzağa gidebileceğiniz gücünü size kanıtlıyor.

icinizdeki-gezgini-atesleyecek-seyahat-temali-4-film2_tg

Kızgın Güneş

Under The Tuscan Sun (Kızgın Güneş)

Tuscan’da bir villa satın almadan önce güzel İtalya’yı keşfe çıkan boşanmış bir maceracının hikayesi… Romantizmden kaçamayanlar; ama içinde mutlaka seyahat de olsun diyenler için kesinlikle bire bir!

icinizdeki-gezgini-atesleyecek-seyahat-temali-4-film3_tg

Tibet’te Yedi Yıl

Seven Years in Tibet (Tibet’te Yedi Yıl)

Filmin baş aktörü Brad Pitt ve Tibet de film stüdyosu… İkinci Dünya Savaşı sırasında Tibet’e kaçan bir adamın Dalai Lama’ya kadar uzanan macera dolu hikayesi… Tabi, filmi tam olarak seyahat temasına yerleştirmek ne kadar doğru olur bilemiyorum; ancak Tibet’in muazzam manzarası bile izlemek için bir sebep.

icinizdeki-gezgini-atesleyecek-seyahat-temali-4-film4_tg

Barselona Barselona

Vicky Cristina Barcelona (Barselona Barselona)

Woody Allen’ı ya seversiniz; ya da ondan tamamıyla nefret edersiniz. Yine de bu filmi eğer izlemediyseniz ona bir şans verin; çünkü Allen’ı sevmiyorsanız fikrinizi değiştirmeniz an meselesi. Dahası filmde Scarlett Johansson, Penélope Cruz ve Javier Bardem varken daha ne isteyebiliriz ki?

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön