Anasayfa » Güncel » HotelRunner Kullanan Otellere TripAdvisor Müjdesi!
Güncel

HotelRunner Kullanan Otellere TripAdvisor Müjdesi!

Sezen Duygu SARIMADEN
Sezen Duygu SARIMADEN
25 Ağustos 2015

Otellerin online satış yönetimi ve dijital pazarlamasını kolaylaştıran platformu HotelRunner’ı kullanan oteller, artık dünyanın en büyük seyahat sitesi TripAdvisor’dan direkt rezervasyon alabilecek. Oteller dünyanın en popüler seyahat portalı olarak öne çıkan TripAdvisor bağlantısı ile gelirlerini artıracak.

Turizm sektörüne yönelik çözümler geliştiren, Türkiye’nin bulut tabanlı online otel satış ve kanal yönetim platformu HotelRunner, TripAdvisor’ın Premium iş ortağı oldu. Oteller, TripAdvisor’ın ‘TripConnect Anlık Rezervasyon Sistemi’ sayesinde direkt rezervasyon kabul edebilecek.

HotelRunner altyapısını kullanan oteller, TripAdvisor iş ortaklığı ile dünyanın en popüler seyahat portalına bağlanarak yeni bir satış kanalına sahip olma fırsatı sunuyor.

Dünya çapında birçok seyahatseverin otel yorumlarını, önerileri ve fotoğrafları bir arada bulduğu TripAdvisor, Premium iş ortaklarına özel olarak TripConnect Anlık Rezervasyon Sistemi sunuyor. Bu sistem ile HotelRunner kullanıcısı oteller, dünyanın en büyük seyahat sitesi TripAdvisor üzerinden fiyat ve müsaitlik yayınlıyor. Böylece oteller tek tıklamayla portal üzerinden direkt rezervasyon kabul edebiliyor. TripAdvisor ile artan oda satışları otellerin gelirlerini de artırıyor.

Rezervasyona hazır kullanıcılar, TripConnect bağlantısı ile otele ait HotelRunner Rezervasyon modülüne yönlendiriliyor. Bu bağlantı ile direkt rezervasyon hızlı ve daha kolay hale getiriliyor.

TripAdvisor Premium İş Ortaklığı ve TripConnect Anlık Rezervasyon Sistemi’ne ilişkin değerlendirmelerde bulunan HotelRunner’ın Kurucu Ortağı Ali Beklen, TripAdvisor’ın Premium iş ortağı olmaktan mutluluk duyduğunu dile getirirken, “Otellerimize yeni bir direkt satış kanalı olarak dünyanın en büyük seyahat sitesi TripAdvisor’ı kazandırarak, gelir ve karlılıklarını artırmalarını sağlıyoruz.” dedi.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön