Anasayfa » Seyahat Sektorü » Oteller » Hilton’un Güney Ege’deki Ödüllü Oteli Hilton Dalaman Yeni Sezonu Açtı
Oteller

Hilton’un Güney Ege’deki Ödüllü Oteli Hilton Dalaman Yeni Sezonu Açtı

Tuğce Yaral Mercan
Tuğce Yaral Mercan
27 Mart 2018

Son dönemde aldığı uluslararası ödüller ile Avrupa’nın da en iyi otelleri arasında gösterilen doğanın kucağındaki Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa; yeni sezona merhaba dedi.

Ege’nin güzel coğrafyasında, aromatik ve tropikal bitkilerin de yer aldığı pek çok endemik bitkiye ev sahipliği yapan Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa, doğanın içindeki arınmışlığı ile kucaklaşmak isteyen her yaştan misafirini ağırlamak üzere yeni sezonu açtı.

Kuş gözlemcileri için gözde bir mekân halini almaya başlayan bir doğanın içerisine konumlanan otel; denizi ve konforu bir araya getiren Gazebo Evleri, damak zevkine düşkün olanlar için 6 özel restoranı ve konuklarına kendilerini özel hissettiren devasa spa merkezinin aralarında bulunduğu pek çok keyif alanına sahip.

Kaliteli yaşam gustosunu benimseyen anlayışla spor ve sağlıklı yaşam üzerine imkanların sunulduğu otelde; alkali yiyeceklerin sunulduğu büfeden, dağ bisikletleriyle safariye kadar birçok olanak mevcut. Hilton Dalaman misafirlerinin yoğun ilgi gösterdiği bir diğer alan daha var ki o da tamamen doğal yaşam esas alınarak geliştirilen Organik Bahçe. Üstelik  burada otel misafirlerine  kendi bitkilerini yetiştirme olanağı da tanınıyor.

Çocuklar için “karnaval” 

Hilton Dalaman, yetişkinlere lüks ve konforu sunarken minik misafirlerini de unutmamış. Otelde çocuklu aileler için geliştirilen alanlardan ilki Kids Carnaval. Bu rengârenk çocuk karnavalında ufak misafirler; sabun, cup cake, kukla yapımı gibi eğlenceli ve öğretici aktivitelerin gerçekleşeceği atölyelere katılma imkanı buluyor. Kukla tiyatrosu, hedefli kale,  x-box futbol, kar partisi ve daha birçok eğlenceli oyun da yine çocuklar için tasarlanan aktivitelerden bazıları…

Ancak cocukların keyifli vakit geçirebileceği olanaklar bununla sınırlı değil. 4-12 yaş grubundaki çocuklara hitap eden Carpi Kidz Paradise’da açık ve kapalı aktivite odaları, kapalı sineması, bebek oyun ve uyku odası, mini amfi tiyatrosu ve açık oyun alanlarından oluşan pek çok etkinliğe yer veriliyor.

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa, çocuklar ve gençler için oluşturulan “Prive Teen Club” ile de eğlenceli ve yaratıcı günlük aktivitelere ev sahipliği yapıyor. Gençler, gündüz açık alanda yapılan spor aktivitelerinin dışında, “Teenager Kulübü” olan “Prive Teen”de zihinsel, sanatsal ve eğlenceli faaliyetlerde bulunabiliyor.

Anneler ve kızlarına özel SPA

Çocuklarıyla birlikte keyifli vakit geçirmek isteyen anneleri ise, 6.000 metrekarelik dev bir alanda hizmet veren Elysion Spa’da huzuru ve eğlenceyi bir araya getiren Spa for Kids bekliyor. Böylelikle; Amerika’da yükselen bir trend haline gelen Spa for Kids konsepti, Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa’ya da taşınmış olacak.

Bölgenin en büyük spası olan Elysion Spa’da, tabii ki huzur yalnızca çocuklar için değil. İsmini ve konseptini Roma ve Helen kültüründen alarak Helenistik dönemin büyüsünü günümüze taşıyan Elysion Spa; Uzakdoğu’nun egzotik atmosferi ile Türk gelenekleriyle birleştirirken yetişkinlere de kendilerini şımartma imkanı veriyor. Vücudu toksinlerden arındıran terapiler, besleyici masaj bakımları ve bölgesel peeling uygulamaları; dünya masaj literatüründeki masaj teknikleri ve terapi yöntemleriyle özel eğitimli Türk ve Balili profesyonel bir ekip tarafından yapılıyor.

 

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön