Anasayfa » Güncel » Hilton Sarıgerme’ye Mükemmellik Ödülü
Güncel

Hilton Sarıgerme’ye Mükemmellik Ödülü

Hilton Sarıgerme'ye Mükemmellik Ödülü
Turizm Global
Turizm Global
10 Mart 2015

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & SPA, “Hilton Mükemmellik Ödülü – Brand Awards of Excellence” ne layık görüldü. Bu ödülle “Avrupa’nın en iyi 5 Hilton Oteli”nden biri olduğunu belgeleyen tesis, ayrıca, tüm Avrupa Hilton otelleri içinde “olağanüstü performans gösteren” 5 otelden biri seçilmiş oldu.

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & SPA’nın aldığı “Hilton Mükemmellik Ödülü” Hilton Otelleri’nin performanslarının değerlendirilmesine yönelik olarak her yıl, birçok kategorideki ödüller içerisinde en üst düzeydeki 2 ödülden 1’ini temsil ediyor. Ödülü, Avrupa bölgesindeki yaklaşık 160 otelden en iyi performans gösteren 5 otel almaya hak kazanabiliyor. Ödül, Hilton Salt misafir anketleri ve kalite güvence denetimlerindeki değerlendirmelere dayalı sadakat, hizmet, otel kondüsyonu (yıpranma ve eskime durumu) ve temizlik kriterleri baz alınarak veriliyor.

“Hilton Mükemmellik Ödülü – Brand Awards of Excellence”, Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & SPA için bir ilk değil. Tesis, ödülü 2011 ve 2013 yıllarında da alarak yine Avrupa’nın en iyi otelleri arasında yer almıştı. Tesisin layık görüldüğü ödüller arasında dünyanın en saygın ödüllerinden biri olarak TUI İngiltere tarafından verilen “Altın Ödül” de bulunuyor. Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & SPA, “En İyi A’laCarte Otel” olarak seçilerek “Altın Ödül”e layık görülmüştü.

ETİKETLER :
İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum





POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön