Anasayfa » Güncel » Hep “O Anları” Yaşatan ProntoMICE, Türkiye’nin “En İyi Incentive Firması” Oldu.
Güncel

Hep “O Anları” Yaşatan ProntoMICE, Türkiye’nin “En İyi Incentive Firması” Oldu.

 

 

ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri’nde 2013 senesinde olduğu gibi bu sene de “En İyi Incentive Firması” ödülüne layık görülen 150 kişilik profesyonel ekibe sahip prontoMICE, kendi deyimlerine göre hayata geçirilen kurumsal etkinliklerin sadece risk ve krizlerin yönetilebildiği mükemmel operasyonlar değil, duygusu olan unutulmaz etkinlikler olması için çaba göstermekte.

PRONTOTOUR grup şirketi prontoMICE, konferanslar ve çok çeşitli etkinliklerin yanısıra, iş seyahatlerin organizasyonu gibi hizmetlerde 1993 yılından günümüze ulusal ve uluslararası müşterilerinin vazgeçilmez iş ortağı olmayı hedefleyen ve “yarattığı özel an”lar ile sektörün öncü ünvanını hak eden bir şirket.

Barselona, Kamboçya ve Malaga’da gerçekleştirdikleri üç proje ile finalist olan firmanın yönetici ortağı Efe Çakar, ödülü almanın sevinciyle birlikte şunları söyledi:

“Öncelikle böyle güzel bir organizasyon hazırladıkları için Turizm Medya Grubu’na, ben ve ekibim adına çok teşekkür ederim. Zorlu geçen bir yılın ardından, sektörün Oscar’ları olarak bilinen ACE of M.I.C.E. Ödülleri’nde “En İyi Incentive Firması” ödülüne layık görülmek bizi gururlandırdı. Ekibimizle, titizlikle sürdürdüğümüz çalışmaların neticelerini almak bizi önümüzdeki yıllar için daha da motive ediyor. prontoMICE olarak bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz binlerce etkinlik ve yarattığımız anlarla, sadece sektörün yüksek pazar payına sahip şirketi değil, referans noktası gösterilen markası olmaktan gurur duyuyoruz. Bu muhteşem ödülü tüm ekibim adına alıyorum. Umarım daha uzun yıllar, güzel projelere imza atarak, birlikte nice ödüller alırız. Biz büyük bir aileyiz. Emeği geçen herkese teşekkürler”

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön