Anasayfa » Güncel » Hem Doğa Hem Lüks Diyenlere: En İyi Bungalov Otelleri
Güncel

Hem Doğa Hem Lüks Diyenlere: En İyi Bungalov Otelleri

hem-doga-hem-luks-diyenlere-en-iyi-bungalov-otelleri
Sezen Duygu SARIMADEN
Sezen Duygu SARIMADEN
13 Ocak 2016

Seyahat kararlarınızı alırken nelere dikkat edersiniz? Hiç doğa ile lüks arasında ayrım yapamadığınız oldu mu? Ya da tatile çıkacağınız arkadaşlarla farklı bir seyahat deneyimi istediğiniz için anlaşamadığınız… Elbette olmuştur. İşte tüm bu sorunlara çözüm: hem doğa hem lüks vaat eden mükemmel bungalov otelleri…

İstanbul’da Ağva’nın bungalovları çok bilinir. Özellikle haftasonu tatil tercihlerinin başında gelir. Peki sizler bungalov otellerin dünyadaki örneklerini hiç merak ettiniz mi?

Doğa ile başbaşa muhteşem bir ev düşleyin… Hem de konforundan ödün vermeyen bir otel bu. Hayalinizin gerçeğe dönüşmüş halleri için buyurunuz:

  • Pangkor Laut Resort / Malezya

Bu büyüleyici manzaraya hayran kalacaksınız. Doğanın yanı başında lüks bir tatil yapmanın mümkün olduğunu kanıtlayan bu tesisin bungalovları, muhteşem bir şekilde dizilmiş.

Özellikle geceleri denize yansıyan ışıkları ile tam bir görsel şölen sunuyor. Odanız denizin üzerinde ve siz dilediğiniz kadar evinizden Malezya’nın masmavi derinliklerinde kaybolacağınız manzarasını izleme şansına sahipsiniz. Bu eşsiz konumun tadını çıkarın!

Pangkor_tg

Pangkor Laut Resort /

  • Le Taha’A Island Resort & Spa / Bora Bora, Fransız Polinezyası

Bora Bora Adaları’nın açık mavi sularının üzerinde dizilen ve gözlerinizi alamayacağınız bir manzara oluşturan bungalovlarda konaklamak istiyorsanız, Le Taha’A Island Resort & Spa sizleri bekliyor.

Hayallerinizi süsleyen bir manzara sunan Bora Bora’da hem lüksün hem de bembeyaz kumları ile dikkat çeken plajların tadını çıkarın…

le-tg_

Le Taha’A Island Resort & Spa

  • Shangri-La’S Villingili Resort ve Spa / Maldivler

Ve son olarak, dünyanın en romantik destinasyonlarından biri olarak kabul edilen ve balayı çiftlerinin tercihlerinin başında gelen Maldivler’deyiz.

Hint Okyanusu’nun kıyısında konumlanan Shangri-La’S Villingili Resort ve Spa, lüks tatili doğa ile en iyi buluşturan tesislerden biri. Harika bir uyum ile dizilen bungalovlar okyanusun üzerinde birleşiyor. Sizlere bungalov evlerin lüks ile doğanın harmanlanmış halinin keyfini sürmek düşüyor.

maldivs_tg

Shangri-La’S Villingili Resort ve Spa

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum
POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER