Anasayfa » Etkinlikler » Hayatı Yaşamayı Sevenler İçin “Tasting Alaçatı” Mayıs Ayında
Etkinlikler

Hayatı Yaşamayı Sevenler İçin “Tasting Alaçatı” Mayıs Ayında

Farklı bir heyecan yaşamak için yepyeni bir fırsat. Doğa ile iç içe Alaçatı’da lezzet zenginliği, macera, sanat ve müzik harmanı. Tasting Alaçatı 11 – 13 Mayıs tarihleri arası.

Alaçatı Mayıs’ta Bir Başka Güzel

Baharın en güzel aylarından birinde, yazın yorucu sıcağına geçmeden özel mekanlarda özel gurme lezzetlerin tadılabileceği ve çok çeşitli etkinliklerin düzenleneceği unutulmayacak bir deneyim meraklılarını bekliyor.

 

Alaçatı’nın saklı derinliklerinde arkeoloji ve tarih ganimetler keşfedilmeyi beklerken, bir yandan da galerileri gezip, atölyelere katılmak için mükemmel fırsat.

Tasting Alaçatı programlarının renkliliğinin yanı sıra, bölgenin vadettiği eşsiz gün batımı manzarası ve sokakları süsleyen zeytin ağaçlarının güzelliği ile ziyaretçiler adeta derin bir nefes alabilecek. Muhteşem tatlara sahip harika şaraplar da yine meraklılarını bekliyor olacak.

 

Uluslararası alanda gerçekleşecek olan buluşma, belirtilen tarih aralığında sanat ve macera ile yeni deneyimleri harmanlıyor.

Tasting Alaçatı, Ege Yarımadası’nın insanı büyüleyen coğrafyasında, Alaçatı’nın köy içinde ve çevresindeki doğal platolarda gerçekleşiyor.

Alaçatı / Ege Yarımadası’nda gerçekleşen buluşmada yerel üreticileri destek ön planda. Bu bağlamda özenle yetiştirdikleri lokal sebze ve meyvenin sürdürülebilir gelişimine yönelik destek sağlamak da etkinliklerin başlıca hedefleri arasında. (#yerliureticiyidestekliyoruz)

Rezervasyon ve detaylar için : https://www.tastingalacati.com/

TASTING ALAÇATI‘ya katılım için mutlaka rezervasyon gerekiyor.

Etkinlikler, Fairy Professional ana sponsorluğunda Arkas Turizm, Kristal, Arkas Trio, Lucien Arkas Bağları (LA Şarapları) ve biletpro ‘nun katkılarıyla gerçekleştiriliyor.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön