Anasayfa » Seyahat Sektorü » Acentalar » “Hayal Ediyorum Tatile Gidiyorum”
Acentalar

“Hayal Ediyorum Tatile Gidiyorum”

"Hayal Ediyorum Tatile Gidiyorum"
Turizm Global
Turizm Global
10 Mart 2015

Jolly Tur’un çocukların yaratıcılıklarını ortaya çıkarmak için düzenlediği geleneksel “Hayal Ediyorum Tatile Gidiyorum” Resim Yarışması’nın 6.’sı başladı.

Yaratıcı düşünme becerilerini geliştirerek farklı düşünme, hayal kurma, orijinallik ve sezgi gibi önemli kişilik gelişim noktalarıyla çocukların uçsuz bucaksız hayal dünyalarına bir kapı aralama hedefiyle 6 yıl önce başlatılan “Hayal Ediyorum Tatile Gidiyorum” Resim Yarışması’na 9 Mart tarihinde başlayan başvurular 6 Nisan 2015 tarihine kadar sürecek.

jolly-resim2

Her yıl binlerce çocuğun hayal dünyasında yeni keşiflere ve yolculuklara çıkmasını sağlayan ve büyük katılım gören yarışma geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 7-8 yaş, 9-10 yaş ve 11-12 yaş kategorilerindeki ilköğretim öğrencileri arasında düzenlenecek. Çocukların hayalindeki tatili resmedecekleri yarışma sonucunda her kategoriden dereceye giren 3 çocuk aileleriyle birlikte hayal ettiği tatili yaşayacak. Her 3 kategoride 1. seçilen çocuklar, velileriyle birlikte Paris Disneyland’da tatil yapma şansına kavuşacak. 2.’lik kazanan çocuklar ise aileleriyle birlikte Antalya-Çamyuva’daki Club Marco Polo Otel’de tatil yapacak. Her 3 kategoride de 3.’lük ödülünü kazanan 3 minik ressam ise yine velisiyle birlikte Kapadokya, Pamukkale ya da Kuzey Ege Turu’na çıkarak Türkiye’nin en güzel bölgelerini keşfetme fırsatını yakalayacak. Ayrıca, yarışmada her 3 kategoride 3 çocuğa da MinikA Özel Ödülü verilecek.

jolly-resim-afis“Hayal Ediyorum Tatile Gidiyorum” Resim Yarışması’nda dereceye giren 12 minik ressamın hayal dünyalarını yansıtan resimler, Jolly Tur’un 2016 Yılı Takvimi’nde yer alacak.

 

NASIL KATILACAKSINIZ?

Çocuklar “Hayalinizdeki Tatil” temalı tek bir resimle yarışmaya katılabilecek. Minik ressamlar hayallerindeki tatilleri kuru boya, sulu boya veya pastel boya ile 35 cm x 50 cm ölçülerindeki resim kâğıdına resmedecekler. Yarışmaya katılan çocukların, resimlerini en geç 6 Nisan 2015 tarihine kadar Cumhuriyet Caddesi. No: 181-A Harbiye/İstanbul adresine göndermeleri yeterli.

arışma ile ilgili tüm ayrıntılarave katılım koşulları için: www.jollytur.com/hayalindekitatil

ETİKETLER :
İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön