Anasayfa » Güncel » Havalimanı Özel Halısının Özel Instagram Hesabı Bile Var
Güncel

Havalimanı Özel Halısının Özel Instagram Hesabı Bile Var

Öncelikle yeni yılınızı kutlar, başta tüm seyahat planlarınız olmak üzere tüm dileklerinizin gerçek olmasını temenni ederiz.

 

Birleşik Devletler’de bulunan Nashville Uluslararası Havalimanındaki halının havalimanı çalışanları ve yolcular nezdinde özel bir yeri var. Bahsekonu halı, yolcuların uçuş deneyimini olduğundan unutulmaz kılmak üzere özenle tasarlanıp, seçilmiş gibi.

 

Instagram sosyal medya paylaşım platformu hayatımıza girdiğinden beri fotoğraflarda asıl gösterilmek istenen objeye arkaplan oluşturan bir halı veya zemin çoğu zaman bulunur.

Nashville Havalimanı Terminalinin bu özel halısı da kendine ait @bnacarpet isimli hesap ile şimdilerde paylaşım rekorları kırıyor.

 

Instagram hesabın adının bilinmesini istemeyen yöneticisi, terminaldeki halının bir şekilde zaten hemen tüm paylaşımlarda yer aldığını fark ettiğinde hesabı açmaya karar verdiğini söylüyor.

“Havalimanındaki bu özel halının renk ve tasarımı başka hiçbir havalimanında yok”

Şarkıcılar, film yıldızları gibi birçok ünlünün de hesabı kullanarak paylaşımda bulunmasıyla halıyı gönderilerine etiketlemek yolcuların için de keyifli, eğlenceli ve zevkli bir “olmazsa olmaz” halini almış durumda.

 

..ve Fakat

Nashville Uluslararası Havalimanı şimdilerde 1,2 Milyar USD bütçeli bir proje kapsamında büyüme sürecinden geçiriliyor. Yeni ulaşım kanalları, park yerleri ve dinlenme merkezleri ekleniyor.

Çalışmalar ise yolcuları ve havalimanı çalışanlarını çok sevdikleri bu halı ile yollarını ayırmak zorunda kalma ihtimaline karşı korkutuyor. Meraklıları, proje gelişmelerini “heyecanlar dorukta” takip ederken, havalimanı yönetiminden konu ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

Toprağın her rengine sahip ve desenleri 2000’li yılların havasını yansıtan halının terminaldeki yerini koruması için nefesler tutulmuş durumda.

 

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön