Anasayfa » Etkinlikler » 11-14 Mayıs GurmeFest Açıkhava Lezzetleriyle İstanbul’da!
Etkinlikler

11-14 Mayıs GurmeFest Açıkhava Lezzetleriyle İstanbul’da!

“GurmeFest – İstanbul” adıyla 11-14 Mayıs 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan Türkiye’nin en önemli gastronomi festivali gurme severleri bekliyor. Müzik, yemek ve baharın en güzel günleri için Event Garden bahçeleri festival etkinliğine ev sahipliği yapacak.

Gurme ve gastronomi severleri buluşturacak olan Açıkhava festivalinde dört gün boyunca sürecek. Hem Türk hem de Dünya mutfağı lezzetlerinin özel sunumlarıyla bir araya gelmesi bahar pikniklerinde şenliklerle kutlanacak.

 

 

Tureks Uluslararası Fuarcılık ve Demos Fuarcılık ortak projesi olan GurmeFest’te ünlü şefler özel yemek ve içecekler hazırlarken GurmeFest Söyleşileri ile de çeşitli paneller düzenlenecek. Uzman konuk, akademisyenler ve usta şeflerden zengin bilgiler öğrenilebileceği gibi müzik performansları ile de kulaklara hitap edilecek.

 

GurmeFest’te Yok Yok

Baharın tadının çıkarılacağı festivalde canlı DJ performanslarının yanısıra Ayhan Sicimoğlu da Latin müziği ile müzikseverlerle buluşacak. Ayrıca Grup Artİstanbul ve Türk rock müziği şarkıcısı Özge Fışkın da ziyaretçileri müziğe doyuracak.

GurmeFest’te Alışveriş İmkânı

Beğeninize sunulan sadece yemeklerde kullanılan malzemeler ve daha nicelerini satın alma imkânınız da olacak.

Ayrıca bahsekonu etkinliğe İstanbul dışından katılım sağlamak için müşteri odaklı titiz çalışmalarıyla tanınan Jolly Tur özel programlar hazırlamış durumda.

 

 

Yenilikçi yapısıyla her zaman fark yaratan Jolly Tur gastronomi severleri günlük programlar dahilinde İstanbul’a getiriyor.

Bursa, Edirne, Eskişehir, Silivri, İzmit, İstanbul çıkışlı turlar ve:

Jolly Tur ile Günübirlik GurmeFest turları için tıklayınız.

Doğrudan bilet satınalmak için Biletix sayfasından yararlanabilirsiniz:

http://gurmefest.istanbul/festival-bilet/

 

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön