Anasayfa » Güncel » Ramazan Bayramı’nda Antalya’daki Oteller Yüzde Yüz Doluluğa Ulaştı
Güncel

Ramazan Bayramı’nda Antalya’daki Oteller Yüzde Yüz Doluluğa Ulaştı

Leyla Gezer Güvenç
Leyla Gezer Güvenç
12 Haziran 2018

Aile oteli konseptinin Akdeniz’deki adresi ‘Güral Premier Hotels & Resorts’; Ramazan Bayramı’nda misafirlerine unutulmaz bir tatil vaat ediyor. 15-18 Haziran tarihlerindeki Ramazan Bayramı tatilinde Güral Premier Hotels & Resorts’un doluluk oranı yüzde yüze ulaştı.

Güleryüz ve müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen Güral Premier Hotels & Resorts yoğun haziran döneminin tek tatil fırsatı olan Ramazan Bayram’ında eğlence, sağlık ve lüksü arayanlara unutulmayacak bir tatil fırsatı sunuyor. Okulların kapanmasıyla tatil hayali kuran ve Ramazan tatilini en güzel şekilde değerlendirmek isteyen tatilciler bayrama haftalar kala erken rezervasyon dönemindeki fiyatlardan faydalanarak Güral Premier Hotels & Resorts’tan yerlerini ayırttı. Böylece Ramazan Bayramı döneminde Güral Premier Hotel Belek ve Güral Premier Hotel Tekirova’daki doluluk oranı yüzde yüze ulaşmış oldu.

 

Güral Premier Hotels&Resorts’un sunduğu eşsiz fırsatları deneyimlemek isteyen tatilciler bu yıl Kasım, Aralık 2017 ve Ocak 2018 döneminde erken rezervasyonla konaklamalarını satın aldı.

Erken rezervasyonda yüzde 60 doluluk

Ramazan Bayramında Güral Premier Hotel Belek ve Güral Premier Hotel Tekirova otellerinde yüzde yüz doluluk oranına ulaştıklarını vurgulayan Güral Şirketler Grubu Başkan Yardımcısı Harika Güral, konaklama sektöründe son olarak açıklanan 2018 Nisan ayı doluluk oranlarına bakıldığında da son iki yılın en iyi rakamlarına ulaşıldığına dikkat çekti.

 

Birçok ülkeden rezervasyon aldıklarını belirten Güral, ‘’Tatil kültürünün her geçen yıl toplumumuzda daha bilinçli hale gelmesiyle birlikte misafirlerimiz tarafından daha güzel bir tatilin daha avantajlı fiyatlara da sağlanabileceği artık fark ediliyor ve kabul görüyor. Aynı zamanda da faaliyet gösterdiğimiz tüm pazarlarda bu yıl çok yüksek volümler yakalamış bulunmaktayız.

Sürekli misafir oranlarımızın yüksekliğini de göz önünde bulundurarak bu yıl erken rezervasyon döneminde yaklaşık yüzde 60’a kadar doluluğa ulaştığımızı söyleyebiliriz. Güral Premier ailesi olarak hem gençlere hem de ailelere hitap edebiliyor olmanın sevinci içerisindeyiz. Her yıl bizi tercih eden misafirlerimize de farklı güzellikler katabilmek adına ciddi çalışmalar yürütüyoruz. Misafirlerimizin mutlu bir tatil geçirebilmeleri için elimizden gelen gayreti ve çabayı gösterdiğimizi düşünüyoruz’’ dedi.

 

Güral Premier Hotels&Resorts, dev Aquapark’ı, dünyaca ünlü şov ve müzikallerin sahnelendiği dev sahnesi, animasyon aktiviteleri, profesyonel altyapıya sahip toprak tenis kortları, açık ve kapalı geniş havuz alanları ve dünyanın en iyisi seçilen Quu Spa’sı ile misafirlerine konforlu bir tatil imkanı sağlıyor.

not: Güral Hotels Basın Bültenidir.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön