Anasayfa » Seyahat Sektorü » Acentalar » Gökçeada’nın Güzelliklerini Keşfetmek İsteyenlere…
Acentalar

Gökçeada’nın Güzelliklerini Keşfetmek İsteyenlere…

Tuğce Yaral Mercan
Tuğce Yaral Mercan
6 Haziran 2018

“Bir Bilene Sor” mottosu ile dünyayı gezdiren Prontotour, “Kalite Kültürümüzde Var” sloganıyla Türkiye’nin en güzel rotalarına düzenlediği turları arasına Kuzey Ege’nin incilerinden Gökçeada’yı da ekledi.

Bu yıl 25. yılını dolduran tur operatörü Prontotour, seyahatseverler için hazırladığı yurt içi kültür turları arasına yeni bir destinasyon eklediğini duyurdu. Ünlü seyahat acentası tarafından geçtiğimiz günlerde açıklanan bu yeni  rotanın adı, Kuzey Ege’de güneşin en güzel battığı yer olan Gökçeada…

Türkiye’nin en batı noktası olan ve 2011 yılında dünyanın ilk “Cittaslow” adası unvanı alan Gökçeada; denizi, tarihi, doğası, organik ürünleri ve alternatif doğa spor alanları sayesinde farklı tatil seçeneklerini bir arada bulunduruyor.

gökçeada ile ilgili görsel sonucu

Seyahat tutkunları farklı kültürlerin izlerini taşıyan ada, doğanın birbirinden güzel görüntülerini keşfe çağırırken; organik ürünleriyle de gastronomik bir yolculuğa çıkıyor.

Su sporları ve su altı güzelliği ile de öne çıkıyor

Gökçeada, Türkiye’de “Kitesurf ve Windsurf” sporlarının en iyi yapılabildiği noktalardan… Ayrıca dalış meraklıları için de özel bir yere sahip. Ada çevresinin kayalık  yapıda ve deniz canlıları açısından zengin olması, sahip olduğu büyüleyici su altı güzelliğinin en önemli sebebi…

gökçeada ile ilgili görsel sonucu

Gökçeada’nın görülmesi gereken, keyifli bir rota olduğunun altını çizen Prontotour Yurt İçi Müdürü Müge Erçetin, “Yurt içi turlar konusunda titiz bir çalışma yürütüyoruz ve gidilecek rotaları detaylı şekilde araştırıyoruz. Bu bağlamda “Kalite Kültürümüzde Var” sloganıyla Türkiye’nin en güzel rotalarına düzenlediğimiz turlarımız arasına Gökçeada’yı da ekledik.

Yurt dışı turlarda olduğu gibi yurt içi turlarda da Prontotour kalitesiyle özel seyahat deneyimleri sunuyoruz. Kuzey Ege turumuz kapsamında adayı, bilinmeyen yönleriyle gezginlere tanıtmaktan mutlu olacağız. Kısacası “Dünyayı Bir Bilene Sor” dediğimiz gibi “Türkiye’yi De Bir Bilene Sor” diyoruz” dedi.

Prontotour’un Kuzey Ege turu zengin içeriğiyle yurt içinde gidilecek farklı bir rota arayanlara alternatif oluyor.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön