Anasayfa » Etkinlikler » Gençlik Festivali için Adres Kuşadası
Etkinlikler

Gençlik Festivali için Adres Kuşadası

Leyla Gezer Güvenç
Leyla Gezer Güvenç
28 Haziran 2016

14-17 Temmuz 2016 tarihleri arası Kuşadası Sahili 4 gün süre ile ilk kez gerçekleştirilecek olan Gençlik Festivali’ne ev sahipliği yapacak.

Birbirinden ünlü sanatçıların katılımlarıyla gerçekleştirilecek olan festivali özel kılan yanlardan biri de ilk kez kamplı bir müzik festivali olarak düzenleniyor olması.

 220620161332347486980_3

Festivali organize eden Milyon Yapım, Umut Kuzey genel koordinatörlüğünde Kuşadası Davutlar Bölgesi Sevgi Plajını seçti ve Kuşadası Belediyesi de 1. Kuşadası Gençlik Festivali’nde işbirliği ile festivale büyük destek sağladı. Festivale ayrıca Aydın, Söke, Manisa, İzmir ve Muğla’dan özel turlar ile ziyaretçiler katılım sağlayabilecek.
MFÖ grubu, Duman, Hayko Cepkin, Emre Aydın, Pilli Bebek, Gripin, Umut Kuzey, Seksendört, Pinhani, Aylin Aslım, Flört, İskender Paydaş (feat. Fatma Turgut & Ferman Akgül, Ogün Sanlısoy, Hüsnü Arkan, Jehan Barbur, Niyazi Koyuncu, Metin Türkcan & Murat İlkan, Yok Öyle Kararlı Şeyler, Sattas, Can Gox, Başıbozuk, Keti, You May Kiss The Bride ve Supernova Reggae Band’in vereceği konserler ile Kuşadası sakinleri ve ziyaretçileri 4 gün süre ile müzik keyfini sınırsız yaşayabilecek.

Milyon Yapım bu sene ilki düzenlenen festival ile ilgili olarak yaptığı açıklamada yoğun ilgi sebebiyle festivali bu yıldan itibaren her yıl gerçekleştirmeyi planladıklarını açıkladı.

 

Keyifli festivaller Kuşadası !

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön