Anasayfa » Güncel » Gayrettepe’nin İlk Tasarım Butik Oteli “Manna” Açıldı
Güncel

Gayrettepe’nin İlk Tasarım Butik Oteli “Manna” Açıldı

Özenli bir süreç sonrası İstanbul Gayrettepe’nin ilk tasarım butik oteli hizmete açıldı. Manna Butik Otel, İstanbul ve iş dünyasının kalbi Mecidiyeköy, Gayrettepe’de.

“Zamanın Ruhunu Odanızda Yakalayın”

Manna Butik Otel’in sloganı “Zamanın ruhunu odanızda yakalayın”. Butik olma özelliğini lüks konaklama, yiyecek ve içecek ayrıcalıkları ile harmanlayan Manna, lokasyonu itibariyle bir ilke imza atıyor.

 

Uluslararası standartlarda hizmet sunmayı hedefleyen Manna Butik Otel, misafirleri için sunduğu atmosferini “şık, orijinal ve benzersiz” olarak tanımlıyor.

İnteraktif Hizmet Sunan İlk Otel

Misafirler, Manna’da konakladıkları süre içerisinde tabletler ile interaktif hizmet alabilecek. Bu bağlamda da Türkiye’de bir ilk.

Butik otele giriş yapılırken misafirlerin hizmetine sunulan tablet ile Manna’nın deneyimli ekibine talepler ulaştırılabiliyor. Oda servisi, hamam ve masaj hizmeti rezervasyonları ve hatta online Manna mağazası alışverişi bile tablet üzerinden mümkün.

Merkezi konumu ile hizmet hayatına 1 : 0 önde başlayan Manna, misafirlerine özel olarak şehir turları da sunuyor.

 

İş veya özel, tüm seyahatlerinde teknoloji ve konforu bir arada arayanlar için ideal bir tercih.

“Gayrettepe’de her karesi konforunuz için özel olarak tasarlanmış, lüks bir ev hissi veren Manna, kişiye özel hizmet prensibini bu atmosferi yaratarak ortaya koyuyor. Ayrıca şehrin merkezinde doğadan bir kesit sunan dikey bahçesi ve avlusuyla dış mekânda da misafirlerini en yüksek seviyede memnun etmeyi amaçlıyor.”

İLETİŞİM

TEL
+90 212 233 00 00

MAIL
info@mannahotels.com

ADRES
Yıldız Posta Cd. No:19 34394 Şişli
ISTANBUL – TÜRKİYE

Hakkında:

Manna Hotels, 

Tasarımı ve yenilikçi yaklaşımıyla genç bir marka olan Manna Otelcilik A.Ş; Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu’da otel yatırım, yönetim ve geliştirme faaliyetleri gerçekleştiren, İstanbul merkezli uluslararası bir turizm şirketidir.

Şirket, Manna Otelleri markası altında, küresel stratejik pazarlarda ve şehirlerde lüks butik otel konseptleri geliştirerek, bu otellerin işletmelerini üstlenmekte ve “Sıradışı Konukseverlik” felsefesini öncü bilişim teknolojileriyle desteklemektedir.

 

Manna, sürdürülebilirliğe verdiği önemle küresel bir şirket olma yolunda doğru fikirlere ve liderliğe sahip olduğuna inanmaktadır. Günlük operasyonlarından uzun vadeli stratejilerine kadar çevre dostu uygulamaları entegre ederek ilerlemekte ve büyümesini sürdürmektedir.

Manna’nın Sıradışı Konukseverlik Felsefesini Keşfedin!

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön