Anasayfa » Seyahat Sektorü » Oteller » Fethiye Ölüdeniz’i Bir De Monta Verde Hotel ile Keşfedin
Oteller

Fethiye Ölüdeniz’i Bir De Monta Verde Hotel ile Keşfedin

Ölüdeniz’de, çam ağaçlarıyla kaplı bir dağın ayağında yer alıyor Monta Verde Hotel. Otelin iki havuzundan biri kalabalıktan uzakta ruhunuzu dinlendireceğiniz sessiz bir alanda konumlanıyor.

Eğer ben deniz insanıyım diyorsanız, Mavi Bayrak’lı plajı ile masmavi Ölüdeniz sadece 4 km uzaklıkta. Yamaç paraşütü için dünyanın en ideal yerlerinden biri olan Ölüdeniz’de dalış ve şnorkel gibi aktiviteler de yapılabilir.

 

 

Odanızdan bahçe veya dağ manzarasının, Orange Spa’da Türk hamamının keyfi sürebilir, profesyonel masözlere masaj yaptırıp yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Güler yüzlü personeli sizi evinizde hissettirerek, tatilinizi keyifli şekilde geçirmenizi sağlıyor.

 

www.montaverde.com

E-mail: info@montaverde.com

Sezon / Seasons:  6 Ay/Months

Havaalanı / Airport: Dalaman  60 km.

Oda / Room: 63

Atatürk Caddesi No:74,

Ovacık Öludeniz Fethiye/Muğla

T: +90 (252) 616 80 05 – 06

F: +90 (252) 616 80 07

 

Monta Verde Hotel,

Located in Ölüdeniz, sit right under the skirts of a mountain with pine trees. The hotel has two pools, one specifically reserved in a silent area.

You are also only 4 km away from Ölüdeniz, which has a Blue Flag beach. Ölüdeniz is considered as one of the best places in the world for paragliding.

Scuba diving and snorkeling are other activities you can try in these turquoise waters. Enjoy the Mountain View from your room and rejuvenate in the Turkish bath of Orange Spa.

Leave your stress behind with a nice, professional massage. The hotel staff’s genuine hospitality makes you feel at home, adding joy to your vacation.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön