Anasayfa » Etkinlikler » Etihad Airways Zürih Film Festivali’nin Ana Sponsoru Oldu!
Etkinlikler

Etihad Airways Zürih Film Festivali’nin Ana Sponsoru Oldu!

Etihad Airways Zürih Film Festivali’nin Ana Sponsoru Oldu!
Simay KOYUNCU
Simay KOYUNCU
9 Temmuz 2015

Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu Etihad Airways, 24 Eylül-4 Ekim 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecek 11. Zürih Film Festivali’nin ana sponsoru oldu.

Havayolu, ayrıca gelecek vaat eden yeteneklerin yarıştığı yeşil halı galasının ve Uluslararası Film Müzikleri Yarışması’nın da özel sponsoru olacak.

Etihad Airways, her yıl binlerce ziyaretçi ağırlayan festival boyunca, Etihad Regional, airberlin ve Abu Dabi Turizm ve Kültür Otoritesi işbirliği ile festival merkezindeki özel fuaye alanında heyecan verici etkinlikler düzenleyecek. Ayrıca şirket ve iştiraki olan havayolları, birçok ünlü ismin, sektörün önde gelenlerinin ve medya temsilcilerinin Zürih’e ulaşımını sağlayacak.

Zürih Film Festivali, bu yıl dünyanın dört bir yanında yaklaşık 130 filmi, 79 bin seyirci ile buluşturacak. Uluslararası alanda da tanınan festival her yıl Cate Blanchett, Hugh Jackman, Richard Gere, Sylvester Stallone, John Travolta, Susan Sarandon, Oliver Stone, Sean Penn, Diane Keaton ve daha birçok ünlü Hollywood yıldızını yeşil halıda ağırlıyor. Festival programı hakkında bilgiye festivalin www.zff.com adresindeki internet sitesinden ulaşılabiliyor.

Etihad Havayolları Hakkında

2003 yılında Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu şirketi olarak kurulan Etihad Havayolları, 2014 yılında 14,8 milyon yolcu taşıdı. Orta Doğu, Avrupa, Amerika, Afrika ve Asya’da halihazırdaki uçtuğu veya başlayacağını duyurduğu toplam 111 uçuş noktası bulunan şirketin filosu 110 Boeing ve Airbus uçaktan oluşuyor. Etihad Havayolları’nın ayrıca 70’i Boeing 787, 9 Airbus A380, 25 Boeing 777-X ve 62 Airbus A350 olmak üzere 200’ün üzerinde kesin uçak siparişi bulunuyor.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön