Anasayfa » Seyahat Sektorü » Eski Okul Servisini Karavan’a Çeviren Baba Oğul Amerika’yı Geziyor
Seyahat Sektorü

Eski Okul Servisini Karavan’a Çeviren Baba Oğul Amerika’yı Geziyor

eski-okul-servisini-karavana-ceviren-baba-ogul-amerikayi-geziyor
Burcu KAYMAK
Burcu KAYMAK
14 Aralık 2015

Baba oğul yapabileceğiniz en güzel şeylerden birisi ne olabilir? Belki eski bir otobüsü yaşanabilir bir ev haline çevirip seyahate çıkarsınız. Fikir çekici geliyorsa size ilham olsun, Patrick ve babası tam olarak bunu yaptılar.

Patrick isminde ki genç adam Long Beach California’da bir kiliseye ait olan eski bir okul otobüsü alıp rüya bir karavana çevirdiler. Görüldüğü üzere her yerini pas kaplayan bu otobüsün son hali görenlerde hayranlık uyandırıyor.

Tabi bu baba oğul seyahat ekibinin eski otobüsü çevirme uğraşları sırasında Patrick’in annesi de hep yanlarında olmuş:

“Annem bizim yanımızda, bizim düzgün yemekler yediğimizden emin olmak istiyor. Ailemi çok seviyorum.”

eski hali

eski hali

Seyahat ekibi baba oğul işe ilk olarak eski otobüsün paslı tavan panelini çıkararak orayı tekrardan izolasyon malzemeleri ile döşemekle başlamışlar. Patrick bu işin sürecin en zorlayıcı kısmı olduğundan bahsediyor. Sonrasında yatak, mutfak,tuvalet,güneş paneli ve otobüsü rahat bir eve çevirecek her şey eklendikten sonra Ağustos ayında yolculuk başlamış.

bus-tg (2)

gezi otobüsü

gezi otobüsü

gezi otobüsü

yaklaşan

 

yolculuğumun her miline çok sevdim.” Bunlardan daha da fazlasını yapmaya kararlı olan baba oğul şunları planlamış: ” Mart’a kadar Florida’da kalıp sonra yolumuzu yavaş yavaş Vegas’a dönerken bulacağız,  sonrasında bir süre kadar Seattle’da kalıp, park edebileceğimiz bir alan bulacağız.Kendim için hayal ettiğim yaşam biçimi bu gezmek, geçici isler bulup çalışmak ve işlerin  buradan nereye gideceğini görmek.”

 

gezi otobüsü

gezi otobüsü

gezi otobüsü

gezi otobüsü

Patrick ve babasına iyi keşifler diliyoruz, bu iki gezginin maceralarını Patrick’in Instagram sayfasından takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön