Anasayfa » Seyahat Sektorü » Cruise » Engin Denizlerdeki En Lüks Süit Huzurunuzda
Cruise

Engin Denizlerdeki En Lüks Süit Huzurunuzda

Leyla Gezer Güvenç
Leyla Gezer Güvenç
12 Şubat 2019

Seven Seas Explorer, Regent Seven Seas Cruise gemisindeki süite lüks demek basit kaçıyor esasen. Misafirlerini hiçbir konfordan eksik bırakmamak amacıyla tasarlanan bir hayal gerçeğe dönüşmüş durumda.

750 misafir kapasiteli Seven Seas Splendor yolcu gemisinin kendisi de lüksün beden bulmuş hali aslında. Ancak çok özel misafirlerini ağırladığı bir de süit odası var ki her türlü ince detayın tasarımı için büyük emekler sarf edilmiş durumda.

 

Regent Seven Seas Cruises Başkan ve CEO’su Jason Montague detayları paylaşırken “Hiçbir masraftan kaçınmadık” diye sözüne başlıyor. Çift kişilik yatağa sahip konforlu süitin gecelik tecrübesine karşılık 11 bin USD ödenmesi de bu sebepten.

200 bin USD’lik Yatakta Uyumak

Özel yapım mobilyaları, altın şamdanları, özel spa salonunda sınırsız masaj keyfi ve 200 bin USD’lik yatakta dinlenmenin karşılığı zaten paha biçilmez bir tecrübe. Tabii ki bütçesi yetene.

 

Seyahat severler ayrıca kendilerine ait solaryum ve jakuzili devasa teraslarından yolcu gemisinin seyir halinde geçtiği yerlerin muhteşem manzarasını en yakından seyre doyabilecek. Belki kaptandan bile daha net.

Sunulan hizmet arzına karşılık talepler şimdiden yoğunlaşmış durumda. Cruise yetkililerince yapılan açıklamada Şubat 2020 tarihinde pruvası neta olması öngörülen geminin 413 metrekarelik süit rezervasyonlarının dolduğu yönünde. İsveçli firma Tilberg’in tasarımcısı Paulina Błasiak, projeye olan katkılarından bahsetti. Tamamen özel ve el yapımı yatağın yine İsveçli Hästens firmasına ait olduğunu ve 4 sanatçı tarafından 300 saatlik bir çalışma sonucu yapıldığını belirtti.

Błasiak, “deniz üzerindeki en konforlu yatak olacak” cümlesini dile getirirken tereddüt etmiyordu.

Hizmetler süitin dışına da taşmış durumda. Arzu edilen her limanda özel şoförlü araç hizmetinin yanı sıra özel uçuşlardan bile bahsediliyor.

Yolcu gemisi ise lobisindeki Eduardo Arranz-Bravo tablosu, Picasso’lar ve Agustí Puig ile başlı başına yüzen bir müze olacak.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön