Anasayfa » Güncel » En Romantik Ayda En Romantik Şehirler Karşınızda
Güncel

En Romantik Ayda En Romantik Şehirler Karşınızda

Leyla Gezer Güvenç
Leyla Gezer Güvenç
2 Şubat 2018

Dünyanın en romantik şehirlerini belirlemek için anketler düzenlemeye gerek yok. Bilinen öyle yerler var ki 14 Şubat yaklaşırken doğrudan akla geliyor.

Tatile sevgiliniz, hayat arkadaşınız, eşiniz ile çıkınca özel anların paylaşımını özel bir atmosferde geçirmek hem ruha hem bedene iyi geliyor. Samanlığın seyran olması bir yana unutulmayacak hatıralar da en güzel böyle yerlerde biriktirilebiliyor.

En Romantik Şehirlerin Ev Sahibi İtalya

Romantik tatiller deyince akla gelen İtalya, Roma’sı, Floransa ve Venedik’i ile kesinlikle vazgeçilmez. Büyülü açık ve kapalı ortamlarında belki de evlilik tekliflerin binlercesi, yıldönümlerin yüzlercesi gerçekleşmiştir.

 

İspanyol Merdivenlerinde yürümek, gondollarda gezmek ve Trevi Havuzuna (Çeşmesine) şans getirmesi için para atmak hangi çiftin hayali değil ki?

San Sebastian’lı İspanya

Güneşe tutkun seyahatseverlerin yanı sıra Michelin yıldızlı restoranlarıyla da ünlü San Sebastian 14 Şubat sevgililer günü vesilesiyle en unutulmaz anlara ev sahipliği yapabilir.

…ve tabii ki Fransa, Paris

Işıklar şehri Paris, pek çok sene olduğu gibi bu yıl da romantiklerin gözdesi. Her ne kadar sel suları sebebiyle zor günler geçiriyor olsa da şehir listenin en başında. Ne yöne bakarsanız bakın Paris şehri romantizm kokuyor. Alışveriş dükkanlarını gezen çiftler bile ellerini birbirinden ayıramıyor.

Eh, o halde bu yıl 14 şubatta Champs-Élysées’de bir Latte içilmesin mi? Louvre Müzesi gezilmesin mi? Sen Nehri kenarında piknik yapılmasın mı?

Programınızı yapmak için vaktiniz varken …

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön