Anasayfa » Seyahat Sektorü » Araç Kiralama » En Keyifli Seyahat Aracı: Karavan
Araç Kiralama

En Keyifli Seyahat Aracı: Karavan

en-keyifli-seyahat-araci-karavan
Sezen Duygu SARIMADEN
Sezen Duygu SARIMADEN
22 Ocak 2016

Hem evinizin konforundan vazgeçemiyor hem de tatile çıkmak istiyorsanız, sizler için en uygun seçenek karavan olacak. Dilediğiniz yerde durup dinlenip huzurla konaklayıp, yolculuğa istediğiniz an devam etmenin ayrıcalığını yaşamak istemez misiniz?

Özgürlük duygusunu sonuna kadar hissedebileceğiniz bir tatil seçeneği mi arıyorsunuz? Bir tura dahil olmadan rotanızı gittiğiniz yerlerde göreceklerinize göre kendiniz belirlemek ve konaklayacağınız gün sayısını da yine siz mi belirlemek istiyorsunuz? Bir doğa tutkunuysanız, ağaçların yanı başına bir kamp kurabilirsiniz.

Konaklamak İçin doğru yerleri seçin…

Dikkat etmeniz bazı kurallar var elbette. Konaklayacağınız yerleri kendiniz seçmeniz, dikkatsiz olacağınız anlamına gelmiyor. Çok fazla şehir merkezine uzak ve kimsenin ulaşamayacağı yerleri seçmeyin.

Karavanı tercih ettiğinize göre, uzun yolculuğa çıkıyor olmanız kuvvetle muhtemel. O halde yanınızda mutlaka iyi araç kullanan biri daha olmalı. Bu keyfinizi ikiye katlayacağı gibi, uzun yolculuklardaki yorgunluğunuzu azaltacak. Böylece biriniz karavanda dinlenirken diğeri hem aracınızı hem de evinizi sizinle birlikte sürecek.

Bir çantaya sığmak zorunda değilsiniz…

Karavan yolculuğunun en önemli ayrıcalıklarından biri. Bir çantaya tüm eşyalarınızı sığdırmak zorunda değilsiniz. Bu nedenle uzun yolculuğunuzda gerekli olabilecek bir ilaç çantası hazırlayın. İhtiyacınızın olmamasını diliyoruz elbette.

Bisikletinizi de yüklenin…

Bagaj sorununuz olmadığına göre, yakın çevredeki mini gezileriniz için bisikletleri yüklenmeye ne dersiniz? Sizce de özellikle yakın arkadaşlarınızla çıkacağınız bir karavan tatilinde bisikletli keşifler eğlenceli olmaz mı?

Bu muhteşem tatilin tadını doyasıya çıkarmanız için en doğru zamanı seçmelisiniz. Düşünsenize hep yoldasınız. Hava şartlarının iyi olması sizin avantajınıza olacak.

Bir yere yetişme kaygısı duymadan, vapuru otobüsü veya uçağı kaçırma telaşına düşmeden dilediğiniz gibi bir tatil… B sınıfı ehliyeti sahibiyseniz, bir sonraki seyahatiniz için karavanı deneyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum
POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER