Anasayfa » Seyahat Sektorü » Destinasyonlar » Yılın En İyi Turizm Markası: Bodrum
Destinasyonlar

Yılın En İyi Turizm Markası: Bodrum

Leyla Gezer Güvenç
Leyla Gezer Güvenç
16 Mayıs 2017

Türkiye Altın Palmiye Ödülleri Töreni’nin dördüncüsü İstanbul Zorlu Centre’de gerçekleştirildi. Düzenlenen törende ödüller sahiplerini bulurken Bodrum Altın Palmiye Dergisi komitesi tarafından “Yılın En İyi Turizm Markası” ödülüne layık görüldü.

 

IV.Türkiye Altın Palmiye Ödül Tören Konuşması

Ödül almaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Gürsel Uçar, törende bir konuşma yaptı. “Muğla kültürün, sanatın, sporun ve sevginin, saygının, hoşgörünün en mükemmel olduğu ilimiz diye düşünüyorum ve bu ödülü kardeş belediyemiz Bodrum’a götürmekten onur duyuyorum. Bu ödülü veren, bu ödülü takdim eden bütün dostlarımıza Bodrumlular adına teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.” şeklinde konuştu.

 

 

Bodrum Belediyesi Ödülü Teslim Aldı

Ödül töreni sonrası Saygın Medya Yönetim Kurulu Başkanı Saygın Kurt Bodrum Belediyesi Başkanlık Makamına gitti. Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a ödülü takdim etti.

“Eşsiz Bodrum’umuzun marka bir kent olduğunu ve turizm alanında birçok başarıya imza attığını her fırsatta dile getiriyorum. Fakat böyle bir ödüle layık görülmek, bu düşüncelerimi tescillemiş oldu. Bu sebeple Bodrum’un güzelliklerinin onaylandığı bu ödülü almaktan dolayı gururluyum. Sizlere de bu ödülü bize ulaştırdığınız için çok teşekkür ederim.” diyen Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon teşekkürlerini ileterek ödülü teslim aldı.

 

Duyduğu mutluluğu dile getiren Belediye Başkanı Bodrum’un Türkiye için çok önemli bir turizm markası olduğu konusunun da bu fırsat ile yeniden gündeme gelmesini sağladı.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön