Anasayfa » Güncel » En İyi Business Class’a Sahip Havayolu Hangisi?
Güncel

En İyi Business Class’a Sahip Havayolu Hangisi?

en-iyi-business-classa-sahip-havayolu-hangisi

Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) ulusal havayolu şirketi Etihad Airways’in Business Class’ı, 26. TTG (Travel Trade Gazette) Seyahat Ödülleri’nde dünyanın en iyisi seçildi.

Yolculara sunulan hizmetin yanı sıra, ürün, tarife, uçuş ağı ve müşteri hizmetleri de göz önünde bulundurularak ödüllendirilen havayolları, TTG okurlarının oyları ile belirlendi. Ödüller, geçtiğimiz hafta Bangkok’ta düzenlenen ödül töreninde sahiplerini buldu. Etihad Airways, 2015 yılının En İyi Business Class’ı seçildi.

Etihad Airways’in TGG ve Asya Pasifik bölgesindeki seyahat ticareti tarafından En İyi Business Class’a sahip havayolu seçilmesinden mutluluk duyduklarını dile getiren havayolunun CCO’su Peter Baumgartner, bölgede havacılık alanında güçlü bir rekabet ortamı bulunduğunu ve bu nedenle ödülün Etihad için çok daha fazla önem taşıdığını söyledi. TGG Seyahat Ödülleri, 1989 yılından bu yana Asya Pasifik Bölgesi’nin en prestijli ödülü olarak görülüyor.

Lüks Seyahatin Diğer Adı: Etihad Airways

Baumgartner, havayoluna ait Business Stüdyo kabinlerinin lüks seyahati tekrar tanımladığını söyledi. Havayolunun bölgedeki iş ortakları da dünyanın en iyisi seçilen havayolunun başarısında büyük bir öneme sahip.

Etihad Airways’in geniş gövdeli uçakları ile seyahat eden Business Class yolcularını ekstra bir konfor bekliyor. Çünkü bu uçaklardaki koltuklar tamamen yatırılabiliyor.

Havayolu, dünyanın önde gelen kuruluşlarının yeme içme müdürlerinin a la carte ve snack menüleri ile hizmet veriyor. Ayrıca bu lüks seyahatin yolcularını, uzun uçuşlarda uyku seti ve ev giyimi gibi ekstra hizmetler de bekliyor.

Yolcular, havaalanında bulunan lounge’larda dinlenebildikleri gibi, özel şoför hizmeti de alabiliyor. Havayolunun özel şoför hizmeti, dünyanın 40’tan fazla ülkesinde sunuluyor.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön