Anasayfa » Güncel » En İyi 100 Otel Listesinde Türkiye’den 34 Otel Yer Aldı
Güncel

En İyi 100 Otel Listesinde Türkiye’den 34 Otel Yer Aldı

"En İyi 100 Otel" Listesinde Türkiye’den 34 Otel Yer Aldı
Sezen Duygu SARIMADEN
Sezen Duygu SARIMADEN
5 Ağustos 2015

Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) pazarının en önemli otel kataloğu TopHotels, “En İyi 100 Otel” listesini açıkladı. Listede yer alan 34 Türk otelin 7’si ilk 10’a girdi. Komşu Yunanistan’dan da üç otel listede yer alıyor.

TopHotels, 2015 yılının “En İyi 100 Otel” listesini açıkladı. Türkiye’den 34 otel listeye girme hakkı kazanırken, ilk sırada Regnum Carya Golf & Spa Belek yer aldı.

BDT turistlerinin konakladığı toplam 252 bin 411 otel profiline sahip olan TopHotels, 2004 yılında otel seçimi sırasında ziyaretçilere yardımcı olmak amacıyla kuruldu. Rusya ve BDT ülkeleri hedef kitlesini oluşturuyor. Portal, bu ülkelerde toplam 55 milyon tekil ziyaretçiye ulaştı.

Her yıl tatil öncesi milyonlarca insanın konaklayacağı otelleri ve seyahat tercihlerini araştırdığı portal olan TopHotels üzerinden ziyaretçiler, oteller hakkında daha çok bilgiye erişebiliyor. Tüm alternatifleri inceleyen ziyaretçiler, kolay iletişim olanakları bulabildiği otelleri tercih ediyor.

Müşteri memnuniyetine her geçen gün daha çok önem veren TopHotels, her yıl dünyanın en iyi 100 otelini açıklıyor. Listede yer alan ve ödüle layık görülen oteller arasında Türkiye’den de 34 otel bulunuyor. Listede Mısır’dan 28, Yunanistan’dan 9, Tayland’dan 6, Bulgaristan’dan 3, İtalya’dan bir otel yer aldı.

Belirlenen 18 değerlendirme kriterine göre hazırlanan listede, otellerin genel reyting oranlarının yanı sıra son bir yıllık reyting verileri, tıklanma sayısı ve tavsiye oranları en önemli kriterler olarak belirtilebilir.

İşte dünyanın en iyi 100 oteli listesine girmeye hak kazanan 34 Türk Oteli:

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön