Anasayfa » Seyahat Sektorü » Havayolları » Emirates Havayolları’ndan Özel Güne Özel Hazırlıklar
Havayolları

Emirates Havayolları’ndan Özel Güne Özel Hazırlıklar

Leyla Gezer Güvenç
Leyla Gezer Güvenç
9 Şubat 2019

Emirates Havayolları, hem uçuş öncesinde hem de uçuşları esnasında yolcularının Sevgililer Günü ruhunu eksiksiz yaşayabilmeleri için konsept hazırlıklarını tamamladı.

Seyahatlerin unutulmazlığına eklenesi güzel anıların çoğalması için uğraşan havayolları, Sevgililer Günü’ne özel ikramlıklar ve menüler hazırlattı.

 

Kutlamalar, Emirates’in verdiği lounge hizmetlerinde de ön plana çıkarılmış durumda;

Yolcular, uçak kalkış saatlerini beklerken şampanyalarını yudumlayabilecek. Yine günün anlamını yansıtan kalp şeklinde ikramlıklar önce göze, sonra da mideye hitap ederken eşlik edecek sıcak içecekler bile güne özel aromalar barındıracak.

Şefler ise, dünya üzerindeki havalimanlarında seyahat severleri ağırlayan 42 lounge için 13 – 15 Şubat tarihleri arasında konsepte uygun menüleri üretti.

Aynı şekilde kabin içi ikramlıklar da yine romantik atmosferi yansıtıyor olacak. Tam 14 Şubat tarihinde ise özellikle uzun uçuşlar için Emirates’e özel üretim tatlılar yolcuları karşılayacak.

Özel günün özel ikramları, birinci sınıf gibi özel yer tercihi olan yolcuları da şımartacak. Çilek aromalı likörlere ağırlık verilirken, beyaz çikolata ve yine kalp şeklinde tatlılar seyahat edenleri sevindirecek.

 

Havayolları, her anlamda konforu tercih eden yolcularının Sevgililer Günü’ne özel alacakları spa hizmetinden faydalanmaları için çeşitli indirimler yansıtıyor olacak.

Emirates havayolları eğlence sistemi de şubat ayının temasına uygun filmler ile donatıldı. Notting Hill, My Best Friend’s Wedding ve eskimeyen romantik yapımlar gösterimde olacak. Aynı şekilde sistemdeki müzik listeleri de yine yenilendi.

Seyahatin gidiş ya da dönüş döneminden bağımsız sevdiklerine hediye almak isteyenler ise seçenekler arasında özel güne ait alternatifler bulacak. www.emirates.store

Biz de bu vesile ile kalbi birbiri için çarpan tüm sevgililerin bu özel gününü kutlarız.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön