Anasayfa » Seyahat Sektorü » Destinasyonlar » Emaar Square Mall 
Destinasyonlar

Emaar Square Mall 

Turizm Global
Turizm Global
13 Ocak 2020

2017 yılında kapılarını açmış olan Emaar Square Mall Anadolu Yakası’nın en büyük, İstanbul’un ise en büyük 3. alışveriş merkezi. Üsküdar’da yer alan AVM, merkezi lokasyonu ve kapsadığı geniş alanla oldukça avantajlı durumda. 138 bin 423 metrekare alana sahip olan bina bu özelliğini çok daha kapsamlı olmakla kullanmış. 491 ayrı markayla çalışan AVM, Türkiye’de ve Anadolu yakasında birçok markanın bulunduğu tek yer. Dünya moda devlerine, lüks ve ulaşılabilir lüks markalar kadar ekonomik markalara da ev sahipliği yapıyor. Bu merkez İstanbul’da yaşayanlar için ilk alışveriş merkezi seçeneği olabilir.

Emaar Square Mall birçok etkinlik ve geniş yelpazedeki marka ve mağazalarıyla kesinlikle birçok ziyaretçi için İstanbul’daki en iyi avm olarak yerini alıyor.

Seçkin gastronomi markaları,  dünya mutfağı, geleneksel Türk mutfağı, alanında öncü cafe ve restaurantlar da Emaar Square’in bir parçası. Aynı zamanda Emaar Square Anadolu Yakası’nın tek su altı hayvanat bahçesi ve akvaryumuna, tek 4DX sinemasına sahip. Merkezde çeşitli konserler, söyleşiler, tanıtımlar kültürel etkinliklerle birlikte çocuklar için aktiviteler de düzenleniyor. İstanbul’daki en büyük 10 alışveriş merkezinden biri olan ve tüm bu özellikleriyle birçok ziyaretçi için kesinlikle ilk sırada olan Emaar Square Mall, 2017 yılından günümüze geçen kısa sürede adından söz ettirmeyi başardı.

Emaar Square’in bir başka avantajı da:  EMAAR PARAM adlı kartla ziyaretçelerine avantajlı alışverişler sunması.

Address: Ünalan, Libadiye Cd No:88, 34700 Üsküdar/İstanbul

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum
POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER