Anasayfa » Güncel » Dünyayı Instagram “Trending Places” ile Keşfet!
Güncel

Dünyayı Instagram “Trending Places” ile Keşfet!

Burcu KAYMAK
Burcu KAYMAK
29 Haziran 2015

Instagram kullanıcılarının dünya çapında “trend” yerleri keşfetmesini kolaylaştıracak bir güncelleme ile geldi.

Artık kolaylıkla Instagram üzerinden dünyada ki en çok tercih edilen seyahat opsiyonlarına ulaşabileceğiz. Kullanıcılar hashtag kullanarak sadece insanlara değil, mekanlara da kolaylıkla erişebilecek.

Instagram kendi bloğunda bu güncelleme için şöyle söyledi ” Nerede bir şey gerçekleşirse onu burada bulmanız mümkün olacak. Yeni “Yerler Araması” şimdi dünyanın herhangi bir yerinde olabilmenizi ya da Güney Pasifiklerdeki yeni tatil alanınızı keşfetmenizi sağlayacak. Yeni açılmış popüler bir restorana yakından bakın ya da favori müzik festivalinizi deneyimleyin bu yıl gitme şansınız olmasa bile..

Dünyayı Instagram "Trending Places" ile Keşfedin!

“Keşfet” kısmı Instagram kulanıcılarının paylaştıkları fotoğraflar ve ilgi çekici alanlar olarak iki kategoride belirlenirken Instagram şirket editörleri tarafından haftada iki kez güncelleniyor

Bu yeni özellik şimdilik sadece Amerika Birleşik Devletlerinde kullanılabiliyorken çalışma performansı sonuçları test edilerek yayılacak. İnsanlar yeni tatil planlarını Instagram’da ki fotoğraflardan karar verebilecekken, bunun yanı sıra seyahat sektörü pazarlaması ve büyük şirketler içinde pazarlama aracı olarak “içerik reklamı” açısından çok büyük bir fırsat olacak.

Dünyayı Instagram "Trending Places" ile Keşfet!

Instagram kurucularından Mike Krieger Wired İş Konferansında ” Dünyada olan şeyleri daha ulaşılabilir ve haberleri daha keşfedilebilir hale getirmek için yapacağımız daha birçok şey var” diyerek yeni güncellemelerin de yolunu açmış oldu.

ETİKETLER :
İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön