Anasayfa » Seyahat Sektorü » Ev Turizmi » Doğuş Grubu Türkiye’nin Ev Konseptindeki İlk “Hyatt” Otelini Açtı
Ev Turizmi

Doğuş Grubu Türkiye’nin Ev Konseptindeki İlk “Hyatt” Otelini Açtı

Tuğce Yaral Mercan
Tuğce Yaral Mercan
3 Kasım 2017

Doğuş Turizm Grubu’nun yeni yatırımı ve Hyatt markasının Türkiye’deki ev konseptindeki ilk oteli olan Hyatt House Gebze kapılarını açtı.

Son yıllarda çoğu uluslararası piyasada gerçekleştirdiği turizme yönelik önemli atılımlarıyla adından sıkça söz ettiren Doğuş Grubu, yeni yatırımı için  Gebze’yi seçti.  1 Kasım 2017 itibariyle hizmet vermeye başlayan Hyatt House Gebze, Doğuş Turizm Grubu’nun Türkiye’de hayata geçirdiği ev konseptindeki ilk otel olma özelliğini taşıyor. Uzun dönem konaklamaya uygun olarak tasarlanan otel; ev konseptini yansıtmakla birlikte ev keyfini “otel konforunda” yaşamak isteyenlerin beklentilerine yanıt verecek.

Hyatt markası altında, Türkiye’nin ev konseptindeki ilk oteli

Tasarımında modern mimari özelliklere yer verilen Hyatt House Gebze‘nin, 158 odası bulunuyor. Her odasında ise mutfak ve özel oturma alanları mevcut. Sıcak, misafirperver ve dost bir yaşam ortamı vadeden otel; uzun süreli konaklayan misafirlerine komşularıyla iç içe yaşıyormuş hissini yaşatacak detaylar barındırıyor. Günlük ihtiyaçlara cevap vermek için bir market de bunlardan biri… Otel misafiri, “select servis” hizmeti ile marketten ihtiyacı olan her şeyi resepsiyon aracılığı ile alabiliyor, otelin çamaşırhanesinde çamaşırını yıkayabiliyor.

Hyatt House Gebze’de ayrıca; game room, havuz, fitness, business center, lounge ve yeme-içme alanları ile de misafirlerine sosyalleşebilecekleri alanlar da düşünülmüş.

Gebze Sanayi Bölgesi’nde yer alan, hem iş hem de eğlence için ideal bir konumda bulunan Hyatt House Gebze, Sabiha Gökçen Havalimanı’na, alışveriş merkezlerine, üniversitelere, hastanelere ve iş merkezlerine yakınlığı ile dikkat çekiyor.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön