Anasayfa » Girisimler » Dijital Dünya İnsanına Uygun Mükemmel Konaklama: CityHub
Girisimler

Dijital Dünya İnsanına Uygun Mükemmel Konaklama: CityHub

dijital-dunya-insanina-uygun-mukemmel-konaklama-cityhub
Burcu KAYMAK
Burcu KAYMAK
10 Aralık 2015

Otel, Hostel ya da Airbnb? Nerede kalmayı tercih edersiniz? Kendisini otel ile hostel arasında bir yerlerde dijital yaşam tarzına uygun konumlandıran CityHub ile tanışınca konaklama alışkanlıklarınızı bir kenara bırakacaksınız.

Şehir yaşamında olduğu gibi seyahatlerimizde de artık bir çok gereksiz prosedürü düşünmemeye başlıyoruz. Hani bazen nerede kalmak istediğimize karar veremeyip arada kaldığımız  durumlar oluyor ya hani eğer bir de dijital dünya ihtiyaçlarına sahipsek, aradığımız yer aslında Amsterdam’da ki CityHub olmasın?

cityhub app

cityhub app

Sosyal , merkezi ve özel konaklama fikri, CityHub 100 yıllık bir depoyu almış, uzay kapsülü tadında harika bir konaklama fikri ortaya çıkarmış.

Hostelden daha fazla mahremiyet ve otelden daha ucuz bu 50 ikiz yataklı uyuma kapsülleri sizlere kişiselleştirilmiş müzik yayınından tutun moda göre ayarlanabilir ışıklandırma sistemi ve Wi-Fi gibi özellikler sunarken dijital hayat tarzına sahip kişileri bir araya getiren alanlarında ile muhteşem bir deneyim sağlıyor.

cityhub

cityhub

Tüm odaların iki kişilik ve aynı boyutta olması ile operasyon ve yapımda maksimum fayda hedeflenmiş.

“Otel ile hosteller arasında bir boşluk olduğunu hissettik. Hosteller paylaşılan odaları ile iyi bir ortama ve iyi bir fiyata sahipler ancak genelde oldukça kirli oluyor ve odayı paylaşmak zorundasın, ve eğer daha özel bir şey istiyorsan otele gitmek zorunda kalıyorsun ki buda genelde pahalı ve sıkıcı oluyor.” diyen kurucu Sem Schuurkes amaçlarını oldukça güzel özetlemiş.

CityHub’ta gecelik ücretler $65-$75 arası ancak talep yoğunluğuna göre fiyatlar  $45 to $110 arası dalgalanabiliyor.

San Francisco, Los Angeles ve Avusturya’ya franchise ve Avrupa başkentleri Londra, Paris, Barselona ve Berlin’e de yayılmayı planlıyorlar.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön