Anasayfa » Güncel » Cristiano Ronaldo Oteline Müze de Ekledi
Güncel

Cristiano Ronaldo Oteline Müze de Ekledi

Ceyda Arınç
Ceyda Arınç
27 Temmuz 2016

Futbolcu ve Real Madrid starı Cristiano Ronaldo, dünyanın en zengin atletlerinden biri. Otel işine el atmaya karar vermesi ve Madeira’da bir otel sahibi olması ile gündem olmuşken, şimdi de Ronaldo’nun ismi ve soyisminin baş harfleri ve numarasından oluşan Pestana CR7’ye bir de müze eklendi.

AFP/Getty Images

AFP/Getty Images

2 katlı ve 1400 metrekare yayılan Ronaldo Müzesinde, fotoğraf çekmek isteyen fanları için Ronaldo’nun balmumu heykeli ve Şampiyonlar Ligi, La Liga ve Premier Lig dahil olmak üzere en büyük şampiyonluk ödülleri ve gömlek, çizme gibi kişisel eşyaları sergileniyor. 

 

Cristiano-Ronaldo-visit-the-new-CR7-museum-1

AFP/Getty Images

Pazartesi- Cumartesi arası, 10:00-18:30 arası açık olan müzeyi ziyaret ücreti; 5 avro. Esasen 2013’te açılan müzenin şimdiki hali birçok geliştirme aşamasından sonra artık kıvamını bulmuş gibi duruyor. CR7 oteline yakın mesafede, Ronaldo’nun bronz heykelinin yanında inşa edilen müze ziyaretçilerini beklerken, bu arada Madeira şehri kendi uluslararası havaalanına, spor yıldızlarının başarıları ve Portekiz’in Euro 2016 Şampiyonası’ndaki zaferinin ardından, Cristiano Ronaldo Havaalanı adını verdi. 

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön