Anasayfa » Seyahat Sektorü » Acentalar » Corendon’dan Bir İlk: Düğün Turizmi
Acentalar

Corendon’dan Bir İlk: Düğün Turizmi

Havalar ısınmaya başladı, bahar mevsimi, yaz mevsimi derken düğün mevsimi de kapıda. Corendon Turizm Grubu Turizm Bakanlığı’nın başlattığı “Komşunu al gel, Düğününü Türkiye’de yap” kampanyası kapsamında uçak bileti, konaklama ve hatta düğün törenlerini paket halinde sunarak Hollanda ve Belçika’dan gelecek misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

 

 

Düğün paketleri ile düğün turizmine start veren Corendon Turizm Grubu bu anlamda bir ilke imza attı. Tam kapsamlı düğün paketleri ile hayalleri gerçekleştirmeye yönelik önemli bir hizmet sunduklarını belirten Corendon Turizm Grubu Kurucu Ortağı Atılay Uslu,

Corendon Turizm Grubu olarak, 2017 yılında yine bir ilki başlatıyoruz. Türk turizminin düğün turizmi alanında da atağa kalkması için harekete geçiyoruz. Türkiye’deki otellerimizdeki cazip düğün paketleri ile Hollanda ve Belçika’da yaşayan Türklere ve Türkiye’yi tanıyan bilen yabancılara unutamayacakları bir düğün vaat ediyoruz. Hava şartlarına bağlı olarak kapalı salonlarımızda, iskelelerimizde, çim alanlarımızda veya havuz başında profesyonel servis ve lezzetli menüler eşliğinde sevdikleriyle unutulmaz bir deneyim yaşamak isteyen herkesi otellerimize bekliyoruz” dedi.

 

 

Turizm sektöründe ilk kez gerçekleştirilen düğün paketleri Premier Solto Hotel, Grand Park Lara, Grand Park Kemer, Grand Park Bodrum ve Miplaya Hotel gibi Corendon Otelleri’nde konaklama, düğün yemekleri ve misafirlerin uçak biletlerini kapsamakta.

Türkiye’nin 4. Büyük Tur Operatörü Corendon Tur Operatörlüğü, kültür, golf, bisiklet, futbol, briç turları, diyaliz, göz tedavisi, estetik, saç ekimi gibi sağlık turizmi paketleri, terzi turizmi gibi birçok farklı alanda operasyonlar yürüterek bu turizm çeşitlerinin gelişimine katkıda bulunup, her yıl yeni yatırımlar yapmakta.

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön