Anasayfa » Girisimler » Çırağan Palace Kempinski İstanbul’dan “Zamansız Check-in ve Check-out”
Girisimler

Çırağan Palace Kempinski İstanbul’dan “Zamansız Check-in ve Check-out”

Tuğce Yaral Mercan
Tuğce Yaral Mercan
22 Şubat 2019

Türkiye’de ve Avrupa’daki Kempinski Otelleri içinde bir ilke imza atan Çırağan Palace Kempinski İstanbul, misafirlerinin istedikleri zaman odalarına giriş ve odalarından çıkış yapabilmelerini sağlayacak “Zamansız Check-in ve Check-out” hizmetini başlattı.

Zaman kavramı, çağın en değerli lüksü ve aynı zamanda en önemli gereksinimi. Kaliteli ve fayda yaratacak biçimde değerlendirildiğinde ise, elde edilen deneyimler daha anlamlı ve unutulmaz hale geliyor.

Köklü markasını zamansız zarafetin bir simgesi olarak konumlandıran Çırağan Palace Kempinski İstanbul; kişiselleştirilmiş servisin öneminin de bilinciyle misafirlerinin hem konaklama, hem de destinasyona ait deneyimlerini daha konforlu bir şekilde yaşamalarını hedefliyor.

İstenilen Zamanda Odaya Giriş ve İstenilen Zamanda Odadan Çıkış Yapılabiliyor

Günümüzün gelişen seyahat trendlerini yakından takip ederek, globaldeki farkındalığını ve bilinirliğini kişiselleştirilmiş hizmet kalitesi ile en üst seviyelerde tutmayı amaçlayan Çırağan Palace Kempinski İstanbul, bu felsefeden hareketle yeni bir uygulamaya başlattı. Buna göre; otelde konaklayan misafirler artık gelenekselleşmiş check-in ve check-out vakitlerine uyma zorunluluğu olmadan, odalarına istedikleri zaman giriş yapıp, istedikleri zaman odalarından çıkış yapma imkanına sahip olacaklar.

Çırağan Palace Kempinski İstanbul’un tarihinde ilk kez uygulanan bu ayrıcalıklı servis ile misafirlerden ek bir ücret talep edilmeyecek.

Anında Check-in Garantisi

Özellikle gece seyahat eden, uzun mesafelerden sabah saatlerinde otele erken giriş yapmak durumunda olan konukların dinlenmeleri ve keyifle konaklamalarına başlamaları için Çırağan Palace Kempinski İstanbul’daki bu yeni uygulama ideal olacak. Misafirlere günün hangi saatinde olursa olsun oda garantisi sunulacak.

“Misafir Deneyimlerini ve Destinasyon Keşfini Önemsiyoruz”

Çırağan Palace Kempinski İstanbul Genel Müdürü ve Kempinski Residences Türkiye Bölge Direktörü Ralph Radtke; bu yeni hizmete ilişkin sözlerini şöyle dile getirdi: “Dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerimizin zaman kısıtlaması olmadan odadan konforlu bir deneyim elde etmeleri öncelikli hedefimiz.

Şu anda belirli oda kategorilerinde geçerli olan bu uygulamayı bir sonraki aşamada tüm oda tiplerinde geçerli olacak şekilde uygulayacağız. Dünyadaki seyahat trendlerine de baktığımızda görüyoruz ki, misafirlerin konakladıkları yerdeki deneyimleri kadar; destinasyonda elde ettikleri deneyimler de o oteli seçmeleri için en önemli etken.

Çırağan Palace Kempinski İstanbul olarak Türk misafirperverliğinin elçileri olmanın sorumluluğu ile hareket ederek bu yeni uygulamamızla misafirlerimizin sadece İstanbul’u değil, Türkiye’deki farklı şehirleri de keşfetmelerine fayda yaratacağını umuyoruz.’’

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön