Anasayfa » Güncel » Cathay Group Juno Taksim Otel İle Sektöre Giriş Yaptı
Güncel

Cathay Group Juno Taksim Otel İle Sektöre Giriş Yaptı

Tuğce Yaral Mercan
Tuğce Yaral Mercan
28 Aralık 2018

Gayrimenkul sektörünün ardından hizmet sektörüne de yatırım kararı alan Cathay Group, Juno Taksim Otel ile turizm sektörüne giriş yaptı.

Daha önce Nivo İstanbul’da The Ascott, Nivo Ataköy’de ise Retaj Group ile 5 yıldızlı Hotel Apartment konseptinde hizmet verilmesi konusunda anlaşmaya varan Cathay Group;  şimdi de Juno Taksim Otel’le ağırlama sektöründe yeni bir adım attı. Turizm alanında Juno markası altında yenilikçi ürün ve projeler geliştirmeyi hedefleyen Cathay Group’un ilk oteli Juno Taksim, misafirlerini ağırlamaya başladı.

Türkiye gayrimenkul sektörünün yenilikçi markalarından Cathay Group’un hayata geçirdiği Juno Taksim Otel, İstanbul’un kalbi Taksim Meydanı’na 5 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Taksim bölgesinin tarihi binalarla süslenmiş bölgesi Gümüşsuyu mevkiine konumlanan Juno Taksim Otel, özenle renove edilmiş tarihi bir binada hizmet verecek.

Renovasyon süreci özenle yürütüldü

Juno Taksim Otel Müdürü Burcu Çerçioğlu, “Açılışını gerçekleştirdiğimiz otelimiz İstanbul’un tarihle günümüzü bir araya getiren önemli lokasyonlarından birinde yer alıyor. Otel binamızın tarihi dokusuna zarar vermeden turizme kazandırılması için renovasyon sürecini özenle yürüttük.

Böyle özel bir yapıyı sektöre kazandırmak bizler için mutluluk verici bir gelişme. Ayrıca ağırladığımız misafirlerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler bizim için motivasyon kaynağı oluyor. Bugüne kadar otelimize 90 farklı ülkeden gelen tüm misafirlerimizi geleneksel Türk misafirperverliğinin gereklerini yerine getirerek ağırlamaya çalıştık.” ifadelerini kullandı.

“Şehir otelciliğine farklı bir perspektif kazandıracağız”

Cathay Group’un kalite anlayışını şehir içi oteli olarak hizmet veren Juno Taksim Otel ile turizm sektörüne taşıyacak olmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren Cathay Group Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Alper Tuğsuz, “Kurulduğumuz günden itibaren bulunduğumuz tüm sektörlerde kalite ve inovasyon anlayışımızla rakiplerimizden ayrışıyoruz.

juno hotel taksim ile ilgili görsel sonucu

Daha yeni adım attığımız turizm sektöründe de bu anlayışımızdan taviz vermeyeceğiz. Her sene Türkiye ekonomisine 30 milyar dolar civarında değer katan turizm sektörünün çok daha büyük potansiyel taşıdığının farkındayız. Bu noktada 60 – 70 milyar dolar getirebilecek, onlarca sektöre doğrudan pozitif katma değer sağlayan turizm sektörü ekonominin önemli yapı taşlarından biri konumundadır.

Biz de Cathay Group olarak, yüksek hizmet anlayışımız ve butik şehir oteli konseptimizle Türk turizmine katkı sunmaya çalışıyoruz. Juno Taksim Otel ile birlikte getirdiğimiz vizyoner bakış açısı şehir otelciliğine farklı bir perspektif kazandıracaktır. İstanbul’a gelecek yerli ve yabancı misafirlerimize Juno ayrıcalığını deneyimlemelerini öneriyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön