Anasayfa » Seyahat Sektorü » Cruise » Carnival Cruise Line, Gemilerine Hız Treni Heyecanı Katmaya Hazırlanıyor
Cruise

Carnival Cruise Line, Gemilerine Hız Treni Heyecanı Katmaya Hazırlanıyor

Leyla Gezer Güvenç
Leyla Gezer Güvenç
15 Aralık 2018

Carnival yolcu gemilerinde seyahat edecek misafirleri için sıra dışı bir projeye imza attı. Eğlence parklarından alışkın olduğumuz hız trenleri ilk defa denizin üzerinde de meraklılarına aynı heyecanı yaşatıyor olacak.

2020 Yılında Hizmete Girecek

Yaklaşık 250 metrelik rayları olacak olan elektrikli eğlence treni, su üzerinde de kurulu olsa tema parklarında olduğu gibi bütün hareket kabiliyetlerine sahip olacak.

Saatte 65 kilometre hıza kadar çıkması planlanan trenlerde iki kişinin yan yana oturabileceği koltuklar tasarlandı.

Yolcularının heyecanına heyecan ve görsel keyif katacak olan hız treni, Carnival gemilerinin en büyüğü olan Mardi Gras gemisine inşa edilecek. Geminin rotası Florida’nın Canaveral limanından hareket gösterirken bahse konu liman, Walt Disney Dünyası, Universal Stüdyoları’na sadece 1 saatlik mesafede.

https://youtu.be/r9dZP94ZnPE

Misafirlerine sunacakları bu yeni hizmet ile ilgili bekleyiş sürerken yarış arabalarına benzer adrenalin bombasını deniz üzerinde yaşama keyfinin harmanlanması fikri Carnival yetkililerini de heyecanlandırıyor.

Eğlence treninin hızına kendilerini kaptıracak olan misafirler hemen her tema parkta olduğu gibi sonrasında yaşadıkları deneyime ait fotoğraflarını anılarına anı katmak için alabiliyor olacak.

Münih’te yerleşik Maurer firması tarafından yapımı süren hız treni, deniz suyu yüzeyinden 57 metre yükseklikte seyahatine başlayıp, yolcularına 360 derecelik manzara keyfi sunarak, nefesleri kesecek.

“.. misafirlerimizin seyahatlerinde özellikle keyiflerine keyif katmak için her zaman yeni ve eğlenceli aktiviteler yaratmanın çabasındayız”

Carnival Cruise Başkanı Christine Duffy

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön