Anasayfa » Etkinlikler » Kapadokya Cappadox 2018 İçin Geri Sayım Başladı, Tema “Sessizlik”
Etkinlikler

Kapadokya Cappadox 2018 İçin Geri Sayım Başladı, Tema “Sessizlik”

Leyla Gezer Güvenç
Leyla Gezer Güvenç
4 Mayıs 2018

Kapadokya Hazır, Peki Ya Siz ? Her sene gerçekleştirilen Cappadox etkinliklerine geri sayım başladı. 14 – 19 Haziran 2018 tarihleri arasında Kapadokya bir başka güzel…

Bu sene dördüncüsü düzenlenecek olan Cappadox festivali teması “Sessizlik” olarak belirlendi. Kapadokya’nın eşi benzeri bulunmayan doğasında gerçekleşecek olan etkinlikler Volkswagen ana sponsorluğunda.

Müzik … Çağdaş Sanat … Gastronomi … Açık Hava Etkinlikleri ve Fazlası

Aşk Vadisi’nde yürüyüşler, gurme tadımlar, temalı yoga ve meditasyon, gece seyirleri, piknikler, bisiklet ve rehberli turlar, Duman, Populous ve Kalben konserleri programa dahil olan etkinliklerden sadece birkaçı. Kendi programınızı kendiniz oluşturabiliyorsunuz.

 

Cappadox İsmi Nereden Geliyor ?

İlki 2015’de düzenlenen Cappadox’un ismi, bölgedeki Kızılırmak’ın bugün Delice Çayı olarak anılan kolundan geliyor. Cappadox bu geçmişten, suyun beklenmedik doğasından, akışkanlığı ve doğurganlığından ismini alıyor.

 

Etkinlikler ile ilgili sıkça sorulan sorular (Kaynak Cappadox Web Sitesi)

  • Cappadox’ta Uçhisar Meydan ve Göreme Meydan arasında ring servis seferleri olduğu gibi, bu alanlar dışında kalan etkinliklere de servis kalkacaktır.
  • Konaklama ve seyahat planları, katılımcıların kendisi tarafından yapılması gerekmektedir.
  • Gezgin, Kâşif, Yolcu ve Maceracı paketlerini satın alan Cappadoxlular, Cappadox danışmanı ile görüşerek etkinlik bölgeleri ve ulaşımı hakkında bilgi alabilir.
  • Cappadox danışmanlığı için info@cappadox.com’a e-posta gönderebilirsiniz.
  • ZUBİZU, üyelerine özel Cappadox paketlerinin de dâhil olduğu konaklama alternatiflerini de içeren bir seyahat programı sunuyor. Zubizu concierge hizmeti için aşağıdaki e-posta adresi ya da telefon numarası ile iletişime geçebilirsin.

0212 401 33 33

concierge@zubizu.com

 

  • Kapadokya turizm açısından oldukça gelişmiş bir bölge. Uçhisar, Göreme, Avanos, Ürgüp, Ortahisar gibi yerleşim yerleri ve çevresinde her bütçeye uygun otel ve pansiyonlar bulunuyor.
  • Festivalde yaş sınırı yoktur.
İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön