Anasayfa » Etkinlikler » Bursa’da 40. Ralli Heyecanı!
Etkinlikler

Bursa’da 40. Ralli Heyecanı!

Ralli_Bursa’da 40. Ralli Heyecanı!
Simay KOYUNCU
Simay KOYUNCU
9 Haziran 2015

2015 Türkiye Ralli Şampiyonası üçüncü yarışı, 40.Yeşil Bursa Rallisi, 13-14 Haziran 2015 tarihlerinde Bursa Otomobil Sporları Kulübü (BOSSEK) tarafından organize edilecek.

2015 Türkiye Ralli Şampiyonası’nın üçüncü ve son asfalt yarışı olan “40.Yeşil Bursa Rallisi” 13-14 Haziran tarihlerinde Bursa Otomobil Sporları Kulübü (BOSSEK) tarafından düzenlenecek.

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Crowne Plaza Bursa, Toktaş Otomotiv Hankook ve Störer Kentvizyon tarafından desteklenen organizasyon aynı zamanda Türkiye Historic Rally Şampiyonası ile TOSFED Ralli Kupası’na da puan verecek.

13 Haziran Cumartesi günü saat 13.00’da Merinos Atatürk Kültür ve Kongre Merkezi önünden başlatılacak olan mücadelede ilk etap Büyükşehir Belediyesi Kültürpark içerisindeki seyirci özel etabı olacak. Daha sonra Crowne Plaza Bursa karşısında yer alan servis alanına yönelecek olan ekipler bu yarışta Crowne Plaza adıyla geçilecek olan Dağgüney ve Firoz etaplarını ikişer kez geçerek 17.53’de kapalı parkta günü tamamlayacaklar.

14 Haziran Pazar sabahı 09.00’da direksiyon başına geçecek olan ekipler, Crowne Plaza, Firoz, Delice etaplarını tamamladıktan sonra aynı 3 özel etabı bir kez daha geçmek üzere Keles istikametine yönelecekler. Sporcular, 17.00 itibariyle Crowne Plaza Bursa önündeki varış noktasına ulaşmak için mücadele edecekler.

 

 

ETİKETLER :
İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön