Anasayfa » Seyahat Sektorü » Destinasyonlar » Burçlara Göre Seyahat Rehberi: Hangi Ülkenin İnsanısınız?
Destinasyonlar

Burçlara Göre Seyahat Rehberi: Hangi Ülkenin İnsanısınız?

burclara-gore-seyahat-rehberi-hangi-ulkenin-insanisiniz
Sezen Duygu SARIMADEN
Sezen Duygu SARIMADEN
25 Eylül 2015

Seyahat edeceğiniz ülkeyi önceden araştırsanız da size uygun olmayabilir. Eğer burcunuzun özelliklerini taşıyorsanız, ‘Burçlara Göre Seyahat Rehberi’ seyahat kararlarınızı verebilmeniz için yardımcı olacak.

Hangi tip tatilin size göre olduğuna karar vermekte zorlanıyor olabilirsiniz. Otele tıkılıp kalacağınız bir tatile gittiğinizde, tatilden soğumanıza gerek yok. Belki de size çok daha maceracı bir tatil iyi gelecektir. Arkadaşlarınızla çıktığınız ve kamp kurduğunuz bir tatilde hiç eğlenmemiş olabilirsiniz, belki de lüksü seviyorsunuz. Ne tür bir tatilin sizi mutlu edeceğine karar veremiyorsanız seyahat kararlarınıza burcunuz yardımcı olabilir.

Sizler için ‘Burçlara Göre Seyahat Rehberi’ hazırladık. Buyurunuz hangi ülkeye seyahat etmek istediğinize karar verin… Şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

Koç

Hareketli, maceracı ve araştırmacı ruha sahip olan Koçlar için en uygun ülkeler Afrika ve Japonya. Eğlence düşkünü Koç burcundan olanlar Amsterdam’ın gece hayatını ve özgür ruhunu sevecek.

amsterdam_tg

Amsterdam’ın özgür ruhu Koçlara göre.

Boğa

Değişiklikleri seven ve yeniliklere açık olan boğalar, her seferinde farklı yerler keşfedeceği tatillerden hoşlanabilir. Organizasyon ile ilgili işleri yürütebildiği için arkadaşlarıyla tatil fikri de boğalar için cazip. Doğayla baş başa yapılacak kısa tatiller de Boğalar için uygun.

İkizler

Genel olarak kararsızlık yaşayan ikizler için uygun olan destinasyonlar İtalya, Danimarka ve Belçika. Öğrenmeye açık olduklarından İtalya’nın müzelerini gezmek ikizler için biçilmiş kaftan.

Yengeç

Yengeçler duygusal ve gizemlidir. Paris sokaklarında gezme fikri, yengeçlere cazip gelebilir. Yengeçler için sessiz sakin doğa ile iç içe olan tatilleri de uygun.

paris_Tg

Paris

Aslan

Aslan burcunun en çok öne çıkan özelliği liderlik yönüdür. Bu durum seyahatlerine de yansır ve hep seçkin yerlerde bulunmak isterler. Londra’nın gösterişli ve modern yaşamı tam Aslan burcuna göre.

Başak

Plan ve programa dayalı olan bu burç için en uygun destinasyon tabi ki Sydney. Avustralya’nın bu düzenli şehrinde öne çıkan insan dostu yaşam şekli Başak burçlarını mutlu eder. Çok titiz olduklarından kamp türü bir tatil şekli bu burca göre değil.

sdney_tg7

Düzenin diğer adı Sydney.

Terazi

Lükse meraklılıkları ile bilinen teraziler estetiğe de düşkündür. Teraziler için en uygun destinasyon İspanya’nın cazibeli adası Mallorca.

Akrep

Akrep burcundan olanlar için Maldivler’e yapılacak huzurlu bir tatil uygun olabilir.

Yay

Özgürlüğü ve meraklılığı ile bilinen yay burçları için ABD mutlaka gidilmesi gereken bir destinasyon. ABD seyahatine çıktıklarında öyle çok eyalet görmek isteyecekler ki, tatil bir türlü bitmeyecek. Yaylar için yalnız çıkılacak bir tatil onlara iyi gelebilir.

Oğlak

Oğlaklar her zaman için doğallıktan yanadır. Yakınlık veya uzaklık fark etmeksizin ilk fırsatta küçük tatil kaçamaklarından hoşlanırlar. Lüks bir otelde kalmak yerine, çadırda konaklama fikri oğlaklara daha cazip gelir.

kamp_tg

Oğlaklar doğa ile iç içe tatilleri severler.

Kova

Kovalar uyumludur ve bu nedenle arkadaşları ile veya kalabalık aileler ile çıkılacak bir tatil planı yapabilirler.

Balık

Sanatsal etkinliklerle dolu bir tatil tam da Balık burcuna göre. Rönesans ve Reform gibi tarihi olayların çıkış noktası olarak bilinen ve kültür şehri olarak tanınan Roma, balık burcundan olanlara hitap edebilir.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön