Anasayfa » Etkinlikler » Bozcaada Koşulmadan Yaza Merhaba Denir Mi?
Etkinlikler

Bozcaada Koşulmadan Yaza Merhaba Denir Mi?

Herkesi bir bahar havası sarmaya başlarken sanki bir şey eksik gibi geliyor mu size de ? Tabii ki.. Bozcaada Koşusu gerçekleştirilmeden, o heyecan yaşanmadan yaza merhaba denir mi ?

Bu sene sekizincisi düzenlenecek olan Bozcaada Koşusu yine binlerce kişinin katılımıyla tam bir festival havasında geçeceğe benziyor. Bakalım o küçücük ada her yıl artan sayıdaki misafirlerine yine hangi unutulmaz anları yaşatacak.

New Balance Bozcaada Yarı Maratonu ve 10K Koşusu, 12 Mayıs 2018 Cumartesi günü “Koşan Bilir” diyen sporseverleri buluşturacak.

Hem profesyonel hem de amatör koşucuların heyecanla beklediği özel bir koşudur Bozcaada. Çünkü sadece spor değil, lokasyonun vadettiği tüm renklerin bir arada yaşanma ihtimalidir aynı zamanda.

Eşsiz lezzet zenginliğine doyabilmenin, kalabalığın içinde huzurlu saatlerin, yabancı yüzlerin aslında dost bildiklerin anıdır Bozcaada zamanları.

Bu Yıl Minikler Yine Yarışacak

New Balance Bozcaada Koşusu, 21 kilometreden oluşan yarı maraton ve 10 kilometreden oluşan parkur olmak üzere 2 kategoride gerçekleştiriliyor. Ayrıca bu sene 4.sü gerçekleştirilecek “Minikler Maratonu”da 4-8 yaş arası minik sporcuların yarışına sahne olacak.

Kurulacak olan stant ve etkinlik alanları da yine her zaman olduğu gibi yerlerini Bozcaada Meydanı’nda alacak.

Her ne kadar eğlenceli gibi gözükse de parkurun zorluğunu hatırlatmakta fayda var. Ama yürüseniz de koşsanız da birinci olsanız da sonuncu gelseniz de gidebiliyorsanız gidin.. hiçbirşeyi ertelemeyin.

 

Herkesi bir bahar havası sarmaya başlarken sanki bir şey eksik gibi geliyor mu size de ? Tabii ki.. Bozcada koşusu gerçekleştirilmeden, o heyecan yaşanmadan yaza merhaba denir mi ?

Bu sene sekizincisi düzenlenecek olan Bozcada Koşusu yine binlerce kişinin katılımıyla tam bir festival havasında geçeceğe benziyor. Bakalım o küçücük ada her yıl artan sayıdaki misafirlerine yine hangi unutulmaz anları yaşatacak.

New Balance Bozcada Yarı Maratonu ve 10K Koşusu, 12 Mayıs 2018 Cumartesi günü “Koşan Bilir” diyen sporseverleri buluşturacak.

Hem profesyonel hem de amatör koşucuların heyecanla beklediği özel bir koşudur Bozcada. Çünkü sadece spor değil, lokasyonun vadettiği tüm renklerin bir arada yaşanma ihtimalidir aynı zamanda.

Eşsiz lezzet zenginliğine doyabilmenin, kalabalığın içinde huzurlu saatlerin, yabancı yüzlerin aslında dost bildiklerin anıdır Bozcada zamanları.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön