Anasayfa » Teknoloji » Bentley Teknolojide Lüksün Sınırlarını Zorluyor
Teknoloji

Bentley Teknolojide Lüksün Sınırlarını Zorluyor

bentley-teknolojide-luksun-sinirlarini-zorluyor
Beste Eşerler
Beste Eşerler
21 Eylül 2015

Gerçekten neden bir arabaya sahip olmak isteriz? Fonksiyonel faydasını bir kenara bırakırsak bazı insanlar için araba, lüksün ta kendisi demek. İşte, Dünyaca ünlü otomobil markası Bentley, SUV modeline eklediği 170,000$’lık saat aksesuarıyla bu kez lüksün sınırlarını zorluyor…

Geçtiğimiz günlerde lansmanı yapılan Bentley’nin Bentayga SUV modeli lüks kavramını yeniden tanımlıyor. Marka bu yeni modeliyle yüksek-sürüş keyfini estetikle buluşturarak müşterilerine daha önce sunmadıklarını vaat ediyor.

Markanın vaatleri bu kadarla sınırlı değil; neredeyse tüm modellerinde ekstra seçenekleri de sunan marka, bu kez müşterileri için 170,000 $ değerinde Breitling konsol saatini de seçeneklerine ekledi.

Bahsettiğimiz saat ne sıradan bir makaya sahip ne de yalnızca fonksiyonel faydası göz edilerek yapılmış. ‘Mulliner Tourbillon’ denilen ve onun 28mm’lik kasası tam 18 ayar altınla işlenmiş olan saatin pembe ya da beyaz seçenekleri mevcut. 12 elmas ile süslenmiş olan kadranında ise doğal inciler bulunuyor.

bentley-luks-sinirlarini-zorluyor_tg

SUV modelinin ön konsolu

Sıradan bir aksesuar değil; teknolojinin estetikle buluşması…

Teknolojiyi estetikle buluşturan SUV’un daha iyi ve şık bir aksesuara sahip olamayacağını açıklayan Bentley ise, yeni modelinin lansmanında, müşterilerini daima en mükemmele ulaştırmak istediklerini de belirtti.

bentley-luks-sinirlarini-zorluyor2_tg

Bentley SUV

Bentley markasının lüks tüketim gamında oldukça seçkin bir yeri olduğunu bir kez daha gözler önüne seren şirket, bazı özel müşterilerin araç henüz piyasaya sürülmeden sıraya girdiğini belirtirken lüksün aşabileceği sınırları belirleme konusunda kafalarda ciddi soru işaretleri bırakacak gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön