Anasayfa » Güncel » Avrupa’nın En iyi Resort Otel’i Türkiye’den!
Güncel

Avrupa’nın En iyi Resort Otel’i Türkiye’den!

Tuğce Yaral Mercan
Tuğce Yaral Mercan
25 Ekim 2016

Türkiye’deki otellerin, geçtiğimiz ay dağıtılan Dünya Seyahat Ödülleri’ndeki başarısından sonra bir güzel haber de dünyanın en ünlü seyahat ve yaşam stili dergilerinden Condé Nast Traveler’dan geldi. Derginin uluslararası edisyon okuyucuları, Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa Bodrum’u Avrupa’nın en iyisi olarak belirledi. Caresse Bodrum dünya sıralamasında da en iyi 6. Resort Otel oldu.

Geçtiğimiz ay dağıtılan turizm oskarlarında Türkiye’deki oteller topladığı ödüller ile dikkat çekmişti. Bu başarıya son olarak dünyanın en ünlü seyahat ve yaşam stili dergilerinden Condé Nast Traveler’ın uluslararası edisyon okuyucularının seçimi eklendi.

Caresse-a-Luxury-Collection-Resort-and-Spa-Bodrum-Beach-and-Main-Deck-1

Starwood Grubu’nun Premium markalarından “The Luxury Collection”ın Türkiye’deki ilk Resort Oteli “Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum”, seyahat ve yaşam stili dergisi Condé Nast Traveler uluslararası edisyon okuyucuları tarafından Avrupa’nın en iyi Resort Oteli olarak seçildi. 2015 yılında Bodrum’da kapılarını açan Caresse, aynı seçimde dünya çapında da en iyi 6. Resort Otel oldu.

Caresse-Bodrum-Infinity-Pool

Büyükhanlı Kardeşler Grubu yatırımı olan Asarlık mevkiindeki 84 odalı “Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa”; Karaada’nın tam karşısında, şehir merkezine 5 dakika mesafede yer alıyor. Tüm odalarının panoramik deniz manzarasına sahip olduğu, nefes kesen konumu ve göz alıcı mimarisiyle dikkat çeken Caresse Bodrum, otelin yanı sıra yine Luxury Collection markası taşıyan residansları ile de dikkat çekiyor.

Caresse-a-Luxury-Collection-Resort-and-Spa-Bodrum-Turkey-Two-Bedroom-Suite-Living-Room

Bodrum’un dünyaca ünlü doğası ve büyülü atmosferi içine çizgi üstü bir tatil için incelikle kurgulanan Caresse, misafirlerine hayallerini yeniden tasarlama ilhamını vermeyi hedefliyor. Beyaz kumlu plajı, turkuaz denizi, 3 iskelesi, 2 restoranı ve deneyimli ekibinin yönettiği Spa Caresse ile hizmet veren Caresse, yalnızca otel misafirlerine değil aynı zamanda tekne ile bu benzersiz koyu ziyaret etmek isteyenlere de yeme içme servisi başta olmak üzere birçok olanak sunuyor.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar
Eklemek istediğiniz bir şey var mı?
Profil_foto_yorum

POPÜLER YAZILAR
SON TWEETLER
Başa dön